Perdelik Kumaş Koltuk Döşeme

Perdelik Kumaş Koltuk Döşeme

Perdelik kumaş pencere kaplamaları veya tedavi için kullanılan kumaş herhangi bir tür olabilir. Hemen hemen herhangi bir kumaş perdeler için de kullanılabilir, ancak tüm kumaş her uygulama için uygundur.p1.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Işık havadar sheers kolay bakım sentetik gelir , ama onlar ağır perdelik kumaş gizlilik eksikliği ve çekici bir görünüm için üçlü dolgunluk için toplanan gerekir . Kumaş – vinil bir den ya da erkeksi bir yatak akıllı görünüyor, ama resmi bir odaya yakışırarıtma ve zerafeti yoksun

Pamuk popüler bir perdelik kumaş ve en pahalı seçim olabilir . Desen ve renklerin baş döndürücü bir dizi mevcuttur , pamuk iyi giyer ve alev geciktirici , leke itici ve dayanıklı kaplama ile kullanılabilir . Her dekorasyon tarzınıza uygun dokular çeşitli gelir. Çoğu pamuk Fonlar onları daha iyi asmak ve daha etkili bir ışık engellemek yapmak için daha ağır daha önemli görünüm vermek için sıralanır. Pamuk ve polyester karışımları yüzde 100 pamuk gibi aynı özellikleri çok var, ve onlar için perdeler gibi başarıyla kullanılabilir.

Tek başına veya polyester gibi sentetik ile harmanlanmış, keten çok yönlü, orta fiyatlı kumaş olduğunu. Bir sentetik ile karıştırıldığı zaman, kırışmasına ya da saf keten yok kırışık yok . Pamuk Fonlar gibi, keten perdeler genellikle sıralanıyor . Astar pamuk için yaptığı keten için aynı şeyleri yapar , ama aynı zamanda gevşek örgülerde biraz esnek olabilir kumaş , stabilize . -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKeten çok hafif ve gevşek dokunmuş ise karartma bez bir iç astar gerekli olabilir .

Dupioni ipek, resmi ayarları için bir yıllık favori perdelik kumaş, iyi boya alır ve parlak mücevher tonları üretilebilir. İpek , onun parlak parlak ve damgasını slubs ile , görgü gereği dünyanın en iyi ev ve daireler pencere tedaviler içindir. O kadar güzel , ancak, ipek evcil hayvanlar tarafından sık sık ziyaret edilen çocuk odaları ya da odalar için pratik değildir. Sunlight ipek, özellikle derin veya parlak renkler solmaya , böylece astar gereklidir . Güneşli pencere perdeleri solmasını ve kuru çürüklüğü önlemek için de bir iç astar gerekebilir.

Pamuk, keten veya keten karışımları ve ipek bir pencerenin iki tarafında beraberlik Fonlar veya sabit paneller için en iyi seçenek, ama pamuk vual veya polyester sırf paneller pencerede güzellik ve doku ekstra bir katman için örtüler altında çekici hale getiriyor. O gece gizlilik göze etmese de, sırf kumaş perdeler açık bırakılması izin vermek için gündüz saatlerinde yeterli gizlilik sunuyor. Örtüler altında Şeffaf herhangi bir odaya yumuşaklık hoş bir dokunuş eklemek ve ışık ödün vermeden çirkin bir görünüm taranması için kullanılabilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın