Süprem Kumaş

Süprem Kumaş

Süprem pamuklu kumaş düz bir atkı veya yuvarlak örgü makinesi kullanarak yapılan bir örgü kumaş. Makineleri iplik birbirine döngüler üretmek iğne bir dizi vardır. DytıHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizikiş, küçük, hatta ve tutarlı olduğundan, jarse pamuk daha dokulu bir arka düz, pürüzsüz bir yüzü var.

Pamuklu jarse kumaş, genellikle hafif ve rahat. Kumaş kolayca esneyen ve genellikle çok yumuşak. Jersey pamuk renklerin çeşitli gelir ve kumaş mağazalarında yaygın olarak kullanılabilir. Bu yüzde 100 pamuktan veya pamuklu ve sentetik malzemelerin bir karışımından yapılabilir. Bu rahat kıyafet yaygın bir bileşenidir.

Süprem Kullanımları

Pamuk süprem yaygın giyim ve diğer kumaş öğeler için kullanılır. Bu popüler bir tişört kumaş, ve bazen yumuşak yatak için kullanılır. Bu esnek ve sıkı olmadan form-montaj ve sarılan olabilir, çünkü genellikle kadınların yaz elbise yapmak için kullanılan bir kumaş var. Kumaş da esnek pantolon ve diğer konfor giymek için popüler.süprem kumaş nedir,süprem kumaş çeşitleri,süprem kumaş fiyatları,ribana kumaş,süprem kumaş fiyatı,parti kumaş,süprem kumaş ne demek,örme kumaş 

Pamuk Süprem ile Çalışma

Pamuk küçültmek eğilimindedir ve bu dikişe başlamadan önce meydana büzülmesi için iyidir çünkü, dikiş pamuklu süprem  önce, kumaş ön yıkama ve sıcak kurutma kurutun. Pamuklu jarse uzanıyor çünkü, bu kumaş dikiş sırasında gerilmeden önlemek için bir desen iğneleme zaman pimleri bol kullanmak önemlidir. Mağaza satın pamuk formayı yıkarken, soğuk su ile yıkayın ve istenmeyen daralma önlemek için kurutucunun düşük ısı ayarını kullanın.qHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Anne kıyafetleri birlikte onu sürekli çarpmak gelişmekte yanı sıra her iki mumya için konfor ve streç hem sunma yeteneği ile, bu uyarlanabilir kumaş büyük ölçüde güvenen! Aşırı olumsuz çadır gibi önlük ve rahat değil kumaş, kadın onların değişen şekli birleştirmek ve 9 ay boyunca kötüleyen giysi altında saklayarak aksine onların rakamlarını arttırmak isteyen bir zamanlar olma eğilimindedir. Bu elbise kumaşı ne olursa olsun bir zaman diliminde veya durumun hamile elbisesi yapımı için harika!

Bu kumaşın çok yönlü doğası nakış ve süsleme, baskı için büyük yapmak eğilimindedir. Bireyler olmuştu onların giyim bezemeler ekleme ve şimdi uzun bir süre için giysiler kişiselleştirerek, ayrıca aşınma artık pek bir kostüm ya da bikini süslemeleri dikiş iğnesi ve takı kaçmış değil yüzmek.

Ne olursa olsun bütçe, sokak moda öncüsü veya takipçisi konum olsun veya olmasın, Jersey elbise kumaş kesinlikle gelecekte birkaç yıl için yaklaşık olacak ve büyük ya da küçük süper moda manto onun yerinde hak olduğunu nasıl şartları!

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın