Perdelik kumaş seçimi

Perdelik kumaş seçimi nedeniyle olacak aslında ne kadar da sizin perde üst olduğunu, hangi takım o perdeleri yapmak için bant seçin. Gördüğünüz gibi, perde, tasarım 1seçenekleri üst (site perde bantları yelpazemizi içeren) oldukça çok şey var. Bu bölüm büyük ölçüde tarzı, perde imajını belirler olduğunu. İstisnalar vardır, ama biz sopa tavsiye aşağıdaki kural – , klasik perde kumaşları (cam “kalemi” “duman” kat ve kat kat bazen, puf, tüpler, üçlü kat Fransız meclisi veya kat) montaj daha geleneksel formları ile. Yani, genellikle uyum vardır büyük ifade deseni ile oldukça ağır kumaş doymuş renkler. pamuk, keten, vual: montaj modern türleri için (yay kat, delikli veya döngüler perdeleri) hafif kumaşlar kullanılmaktadır.

3Montaj belirli bir tip perdelik kumaş Yanlış seçim öncelikle bitmiş perde görünümünü yansıtılacaktır. Kumaş montajı sırasında doğru çizgiler oluşturmaz. Her kumaş türü farklı dökümlü. Bu nedenle, kuyu sarar ve güzel dalgalar yatıyor montaj gerekli kumaş klasik türleri için. Meclislerinin Modern türleri genellikle daha az örtü kumaş kullanılmasını gerektirir.

Unutulmamalıdır başka özelliği, – perdelik kumaş ağırlığı. Kumaşın yanlış seçim perde kullanılabilirliğini etkileyebilir. Döngüler perde çok ağır kumaştan yapılmış Örneğin, nedeniyle ağır kumaş kötü slaytlar korniş boyunca, vardiya ve perde itmek çok kolay olmayacaktır. Ve ne yazık ki, mal olacak günlük çabaları size döngüler perdeleri şımarık.

Buna ek olarak, bazı kumaşlar görsel oda ölçek içine sığamaz. Örneğin, kalın jakarlı kumaş perdeler küçük bir odada çok “ağır” ve hantal bakacağız.

Bu kumaşlar seçerken dikkate ana noktaları vardır. Biz bu ipuçları yararlı olacağını umuyoruz, ve sizin fikirler için perde kumaşları seçme işlemini keyfine varacaksınız!

2Biz renk perdelik kumaş seçerken dikkate öneririz bir pencere var hangi tarafta . Güneyde, daha uygun serin soluk tonları güneşli tarafında pencere tasarımı için. Kuzey tarafı işte bu sıcak, yoğun renkleri seçmek daha iyidir, daha koyu.

Perdelik kumaş önemli özelliğidir boya tabakasının gücü . Kumaşın seçiminde dikkat edilmesi gereken zaman içinde bu kapalı kullanılacaktır. Uzun bir süre için doğrudan güneş ışığı perde görünümünü etkileyen kumaş elyafları üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Bunu önlemek için, bu açıkça fikirlerinizi uygulanması için uygun olmadığını olanlar ortadan kaldırmak için Kumaştan lifler sevdim ne öğrenmek daha iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın