Perdelik Kumaşlar

Perdelik Kumaşlar

Kumaşların birçok farklı türde perdeler ve Fonlar için iyi çalışır, ama perdeler için kumaş seçmeden önce, sen kapsayan pencere ve iç dekor düşünün.tyuHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Pencerenin odası ve tarzını tamamlayan bir kumaş bulun. Gündelik dekora için, çuval bezi veya pamuklu seçmek isteyebilirsiniz. Daha dramatik ya da zarif odalar için, kadife , simli, jakarlı veya iyi çalışabilir. Eğer parlak güneşli bir görünüm için gidiyoruz, bu tür dantel ya da şeffaf kumaşlar düşünebilirsiniz vual .

Perdeler için Şeffaf kumaş hafif, havadar bir dekora sahip odalar için iyi bir seçimdir. Gizlilik ve yalıtım önemli ise, muhtemelen destek perdeleri asmak veya pencere gölgeler yüklemek isteyecektir. Bazı yalıtım değerini ihtiyacınız olduğunda gizlilik, ya da kış aylarında istediğiniz zaman, bu şekilde zamanlarda, bir alternatif olarak yalıtılmış perdeleri veya tonları olacak. Vual o katı ve baskılar geliyor gibi, perdeler için sırf tekstil en popüler türlerinden biridir ve genellikle makine yıkanır ve kurutulur olabilir. Zarif ve rahat hem de, ve çok farklı stilleri ve renkleri mevcuttur, çünkü dantel aynı zamanda iyi bir seçim olabilir.

Resmi oda dekorasyonu için,. Brocades veya kadife düşünebilirsiniz Brocade perdeleri en herhangi bir renkte satın alınabilir ve genellikle ipek veya polyester yapılır. Brocade yükseltilmiş bir tasarıma sahip dokunmuş bir kumaş tipi ve genellikle desen iki renk oluşur.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kadife, ipek, pamuk, polyester veya satın alınan ve bir çok ihtiyaç perdeler için kumaş iyi bir seçimdir edilebilir örtü . Kadife genellikle çok yumuşak ve akıcı olmasına rağmen, aynı zamanda ışık engelleme çok iyi çalışıyor ve bazı yalıtım değeri sunuyor.

Günlük oda dekorasyonu genellikle perdeler için rahat kumaş gerektirir. Bu kumaşlar çuval bezi, tuval ve baskılı pamuk içerir. Bu kumaşlar gibi genellikle uygun fiyatlı ve renk seçimi ve kumaş ağırlığı geniş bir yelpazede sunuyoruz. Buna ek olarak, onlar iyi rahat dekorasyon için popüler seçenekler, her ikisi de sekme tarzı ve kafe perdeler için uygundur.

Eğer perdeler için kumaş seçimi yapmak için gereken en önemli kararlardan biri harcama yapabiliyor ne kadar para olduğunu. Bütçeniz dahilinde ise, sizin perdeleri özel yapılmış olan düşünmek olabilir. Kumaş tedarikçileri genellikle kumaş ve renk seçenekleri yüzlerce var, yani hazır tasarımlar mevcuttur daha dar seçenekleri sınırlı olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın