Hastane Kumaşı Hasta Bezi

Hastane  Kumaşı

Kuzey Memorial Tıp Merkezi, Robbinsdale, Minnesota’da bir Seviye 1 travma merkezi, değeri analizi ekipleri klinisyenler veya distribütörler tarafından önerilen yeni sağlık-bakım ürünleri değerlendirmek için rutin buluşuyor. Tekstil satın Proje yöneticisi Ann Roberge, hastane mobilyası olarak kullanılan kumaşlar için sağlam kriterleri listeler..00HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

“Biz hastalar için bir ev gibi bir ortam oluşturmak istiyorsanız, ve ilk izlenimler önemlidir,” diyor. “Biz, temizlenebilir, dayanıklı ve yangın geciktirici olan kumaşlar istiyorum. Son zamanlarda, biz ürünlerinin çevresel yönleriyle ilgileniyoruz. Ürünleri yangın geciktirici veya antimikrobiyal olduğunda, biz bu nitelikleri uygulanan, ancak kumaşın içine entegre istemiyor. ”

Kuzey Memorial onları sorunlu ve zaman yoğun olabilir temizlik beri, hiçbir kumaş pencere tedaviler veya duvar kaplamaları kullanır. Roberge 100.000 çift losyonları de taban dayanıklılık seviyesi (60.000 çift-losyonları) aşan döşemelik kumaşları tercih ediyor. 518 yataklı tesis yenileme aşamalarında gerçekleşir çünkü, tekstil renk, desen ve stiller sürekli mevcut olmalıdır.

Farklı hastane ayarları farklı kumaş özellikleri gerektirir. Bekleme alanlarında, saplantılı aileler kahve veya soda dökmek, ve leke direnci anahtarıdır. Hasta odaları, dinlendirici renkler ve dokular, temizlenebilmesi ve antimikrobiyal özellikleri listenin üstüne doğru yükselirler. Bir cerrahi seti içinde, sıkı enfeksiyon kontrolü, tek kullanımlık ürünler ve konforlu personel iş elbiseleri öncelikleri olabilir.

“Fiyat dikkate almamız tek faktör,” Richard Mencel, Kuzey Anıtı malzeme yönetimi müdürü diyor. Mencel hastaneler gibi kurumlarda asla yakın, dayanıklı güzel olduğunu düşündürmektedir. “Ofisleri, insanlar Mobilyalar sekiz saat kullanabilirsiniz,” diyor. “Bir hastanede, biz onları 24 saat kullanabilirsiniz.”04.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Yüksek teknoloji ürünü ekipman, yeni ilaçlar ve tedaviler, şık iç ve iyileşme hızını ürünleri, acı: sağlık sağlayıcıları arasında rekabet, hastaneler, yönetilen-bakım klinikleri, özel ofisler veya uzun süreli bakım tesisleri olsun, yenilik için devam eden arama uyarır daha az, daha fazla korumak ya da sadece daha iyi hissediyorum.

Kumaş yenilikler sağlık ile ilgili ürünler ve mobilyalar sessiz bir devrim tetikleyebilir. , Ve tek kullanımlık plastik yarattı;, örneğin, enfeksiyonu önlemek çarşafları, kokuları ortadan kaldırmak veya basınç yaraları azaltmak düşünün; personel, viral enfeksiyon ve cildi tahriş yok dayanıklı üniformaları karşı maskeler giyen; ziyaretçi ama onların mikrop veya dökülmeleri hoş geldiniz mobilyalar toksik kimyasal emisyonu olmadan kullanılmış ve yakılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın