Poliviskon Kumaş Alanlar

Poliviskon Kumaş Alanlar. Yastıklı veya yastıklı” ve çift bez örgü bir jakarlı veya armürlü tezgah, POLİVİSKON KUMAŞ ALAN HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizüzerinde yapılır için Fransız. Bu terim, örgü tipine değinmektedir. Bu kabarmış veya kapitone yüzey oluşturmak için bir çift bez inşaat yapımı lüks kumaş kumaş ağır bir üçlü-dokuma ortamıdır. Desen sıyrılıyor ve bir “kese” veya malların “kapitone” etkisi verir. Çift örgü krep iplik bir kabarma etkiye neden bitirme sırasında küçülür. De iyi aşınma ve perdeler verir. Yıkanabilir, bu bakım ile yıkanması gerekir. Çok çekici ve oldukça düz stilleri uygun. Bazı pamuk Matelasse yatak örtüleri, elbiseler, takım elbise, ya da topluluklar için kullanılır.

Poliviskon Kumaş Alanlar. Mat – cila ya da parlatıcı Yoksun ve hatta parlaklık veya vurgular serbest yüzey bir çoğunlukla düzgün vardır.

Melton – kat için ağırlıklı olarak kullanılan bir ağır, yoğun sıkıştırılmış ve sıkı dokunmuş yün ve yün karışımı kumaş.

Poliviskon Kumaş Alanlar. POLİVİSKON KUMAŞ ALANLAR HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKumaşlar – elyaf kumaş yüzeyine temel kumaş yapısından uzanan sona oluşturulan bir bulanık kürk benzeri bir duygu ve görünüşe üretmek için liflerin yüzeyinde yükselterek bitmiş kuru olmuştur Pamuklu kumaşlar. Kumaş, bir veya her iki tarafta napped edilebilir. Pamuk flanel bir örnektir. Büzülmüş korse – Genellikle tüp üstleri ile ilişkili, bir scrunchy görünüm sağlar.

Poliviskon Kumaş Alanlar. Dikiş – her iki tarafta aynı görünüme sahip örme kumaş üreten atkı örme, kullanılan temel dikiş. Ters örgü dikiş sık sık bir örgü kumaş tasarımı üretmek için mayo ve kaburga dikiş ile birlikte kullanılır. Kazak, bebek ve çocuk giyim, özel spor için örme kumaş ve hantal örgü kumaşlarda örme kumaşlar genellikle ters örgü dikiş kullanılarak yapılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın