Giyim modelleri

Giyim modelleri

Giyim sektör olarak hep hareketliliğin yaşandığı bir alandır. Bu hareketlilik ilkbahar giyim modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz– yaz sezonunda giyim modellerinde farklı bir şekilde kendini göstermekte. Her tarzın kullanıldığı bu yaz sezonunda özellikle eskilere dönüş yaşanacak ve karmaşık tarzların birleştirildiği bir yaz sezonu olacak.

Fantezi bayan giyimde sıradan kumaş pantolon gömlek ceket, yerini pantolon, kot ceket ve gömleğe bırakıyor. Ya da takım elbise ve ya döpiyeslerin altına ayakkabı seçiminde spora kaçan tercihler sıkça karşımıza çıkıyor. Sokak modasında ise rap, pop ve rock tarzı giyimler yine tamamen harmanlanmış durumda. En uysal kombinin bile içerisinde bir parça asilik varken, karamsarlıklarda da bir parça aydınlık serpilmiş.

2014 ilkbahar – yaz sezonunda abiye elbiselerin altında görebileceğimiz converse tarzı modeller, spor ayakkabılar ve spor çantalar da oldukça revaçta olacak. Ya da tam tersi, abiye ayakkabıların üstünde bilinenin aksine oldukça salaş kombinler gerçekleştirilecek. Modanın ve şıklığın tam olarak değiştiği bu sene gelinliklerde bile karışık kombineler dikkat çekiyor. Spor tarzda tasarlanmış kısa gelinlikler dantel kumaş detaylar ile farklı bir havaya bürünecek. Sezonun en dikkat çeken gelinlik tasarımı ise dantellerle dolu oldukça ihtişamlı bir gelinliğin altına giydirilen sandaletler oldu.

Tarzların birbirine karışması elbise malzemelerinin de karışmasına neden oldu. giyim modelleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKeten dantellerle kullanılırken, polar satenlerle birleştirildi. Kumaşların seçiminde mevsimsel özelliklere dikkat edildi ise de yazlık ve kışlık parçalarda birbirine harmanlanarak gerçek bir karışıklık ortaya çıkarıldı. İnsanların ilk etapta yadırgadığı bu tasarımlar alışıldıktan sonra oldukça rağbet görmeye başladı.

Ayakkabı sezonunda ise spor babetlerin dantellerden yapıldığı, spor ayakkabıların şeffaf plastikten tasarlandığı bir sezon içine girmiş bulunmaktayız. Çantalarla uyumu ile bilinen ayakkabılar artık tam aksini gösterircesine uyumsuzluk yarışında gibiler. Rugan ya da deri ayakkabılar ile bütünleştirilen kot ve ya bez çantalar kadınlar için tam bir çılgınlık haline geldi. Bu farklı tarzları bir arada kullanmak isteyen bütün kadınlar bir an önce alışveriş bütçelerini ayırmalı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın