Poliviskon Kumaş

Poliviskon Kumaş

Poliviskon kumaş uzun bazıları pratik ve bazı tamamen kozmetik, tüm uygulamalar için iyi çalışan bir çok arzu malzemesi olarak kabul edilmiştir. T_RHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPürüzsüz bir yüzey ve eşsiz bir örgü olması için bilinen bu kumaş spor ve deniz ekipman giyim ve aksesuarları her şey için kullanılabilir.

Çoğu durumda düz bir poliviskon kumaş dokuma karışımı olarak tanımlanabilir yünü . Daha doğrusu, genellikle yumuşak doku ve yün kumaş iki-tonlu dokunmuş bir görünüme sahip pürüzsüz bir yünlü kumaş. Genellikle, bu iki tonlu bir görünüş bir Basket  olarak adlandırılır ne kullanılarak elde edilir, ve beyaz renkli elyaflar hem de kullanabilir. Bu farklı renkli ipler birbirine çapraz çalıştırmak bir desen oluşturur.

Tipik olarak, bu malzeme kullanımı ile yapılır suni ipek ya da asetat ya da bu ikisinin bir karışımı olarak. Her iki poliviskon kumaş seçenekler zaten nispeten yumuşak bir dokuya sahiptir, çünkü kumaş kaplama kombinasyonunun sonucu bilinir. Ayrıca, bu en büyük kolaylığı ile evde aklanıyor edilebilir bir kumaş seçeneği oluşturur.

Takım Elbise Kumaşı kesinlikle evde bir yere sahiptir.T_R_80_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz O ev tekstili gelince perdeleri ve diğer formları gelince, özellikle popüler pencere tedaviler. Malzeme kolayca kırışmaz ve bakım bir sürü olmadan pencereleri güzel bir görünüm isteyen herkes için perdeler, düşük bakım ve ideali kılan, çok iyi askıda. Bu aynı zamanda sehpa için sofra örtüleri, peçeteler ve bindirmeleri için iyi çalışır.

Bu giyim söz konusu olduğunda  poliviskon kumaş hem de erkek ve kadın kamgarn takım elbise için popüler. Hafif kış ceket ve mont, erkekler için de sık sık bu malzeme ile yapılır. Malzeme hafif ve kolayca aklıyor yana kadınlar için spor, bu takım elbise  kumaşın başka bir ortak bir uygulamadır.

Kumaş biri daha az bilinen kullanımı genel olarak dalış elbisesi ve  bir astar alanlar gibidir. Malzemenin pürüzsüz dokusu cilde karşı iyi hissediyor ve aynı zamanda takım elbise koymak veya kapatmak alınır gibi bir yerde kalmak için bir eğilimi vardır. Astar, aynı zamanda bir dalgıç çok daha rahat ederler diğer bazı türlerine göre daha hissetmek anlamına gelir ki, kullanım sırasında kaymaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın