Polyester Astar Alanlar

Vinil kaplı polyester bir polyester astar alanlar bir bağlama ya da yapışkan bir madde, ve dış PVC kaplama oluşmaktadır. Polyester ince kumaş (sıvı biçiminde, ilk uygulanmış) kaplama destekler ve kopma mukavemeti, uzama, yırtılma mukavemeti ve işlenmiş kumaşın boyutsal astar fiyatı sağlar. ince kumaş fiyatı, yüksek bir boyutsal  ucuz astar sahip, yüksek mukavemetli, sürekli-filaman ipliklerin yapılır ve herhangi bir gerilme özelliklerini kaybetmeden binlerce kez bükülebilir.polyester astar  HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Baz kumaşın gerilme mukavemeti boyutu (denye) ve ipliklerin kuvveti (mukavemet) ve doğrusal inç veya metre başına iplik sayısı ile tespit edilir. daha bitmiş ürünün çekme mukavemeti, iplik büyük ve inç başına daha fazla iplikler.

Polyester Astar Alınır. Yapışkan madde, polyester lifleri ve dış kaplamalar arasında bir kimyasal bağ içerir ve lif haline nem emme engeller. Fitillenme donma-çözülme hasara neden olabilecek su lif eylem gibi kılcal olduğunu.

Polyester Astar Alınır. Kaplama sıvı, su direnci, küf direnci ve alev geciktirici ile ilgili istenen özellikleri elde etmek kimyasallar içerir. Kumaşlar, aynı zamanda ışık geçirgenliği veya tam ışık geçirmeme yüksek seviyeleri ile yapılabilir. Kaplama astar tatbik edildikten sonra, kumaş sıvı tabakayı kurutmak için bir ısıtma odasına geçer.

Polyester Astar Alınır. Vinil-lamine polyesterler tenteler, çadırlar ve düşük gerilim çerçeve yapılar için kullanılır. Teknik olarak laminasyonlu bir kumaş desteklenmeyen PVC film, iki katman arasında perdahlanmış bir takviye edici polyester astar alanlar oluşur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın