Polyester Kumaş Özllikleri

Kumaş

Polyester kumaş – bir dizi avantaja sahip modern materyal. Uygun fiyatlı, güvenilir ve rahattır, dayanıklı, bunun mümkün bir streç kumaştan karmaşık tasarımları ile ağır kumaşlara, hemen hemen her doku oluşturmak için yapar. Cilde hoş ve son ama en az değil bu modern polyester, bazı doğal kumaşlar farklı, alerjiye neden olmaz. Ütü gerektirmeyen, çökmek değil Polyester, hatta daha popüler kılan, kolayca kurur.44

Polyester kumaşlar artık dikiş giysi birçok farklı türleri için kullanılmaktadır. Mümkün olduğunca ısı ve nem emilimini tutmak için gereken spor dahil olmak üzere, bu olabilir iç çamaşırı, bu ceket ve terbiye mont ve hatta yapay koyun kat gelen erkek ve kadın örme şeyler yanı sıra, dış giyim her türlü olabilir.

Polyester geniş doku ve tasarımlar, farklı doku yoğunluğunun çeşitli yanı sıra fiyatı vardır. Ancak, her durumda, her alıcı birçok durumda bu polyester bilir – farklı büyük özellikleri olabilir ve hatta sonunda onun görünümünü kaybeder olacak şık ve ucuz bir şey yaratmak için bir fırsattır.

Eğer isterseniz bir polyester kumaş mümkün olan en geniş seçim şirket sunabilir “doku Evi” . Size çeşitli amaçlar için bir polyester sunuyoruz. Hafif bir yaz elbise kadar ve aşınma ya da soğuk kış demi sıcak giysiler ile biten yetişkinler hem de çocuklar için giyim için bu kumaş,. Bu evde kullanım için dekorasyon, el sanatları, yaratıcılık, kumaş polyester olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın