Rayon Kumaş

Rayon Kumaş Kullanım Alanları: Rayon günlük yaşamın bir parçasıdır. Sen bunu nerede bulabilirim sürpriz olabilir.

Giyim – perde -Rayon ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizViskon çok parlak, parlak lif ve genellikle abiyeler bulunur. Diğer kullanım alanları şunlardır: aksesuarları, bluz, elbise, iç çamaşırı, astarları, yapımı alanlarında, pantolon, Spor gömlekler, spor giyim, takım elbise, kravat, iş elbiseleri ve nakış.

Düzenli rayon derece yanıcı olan; Bununla birlikte, şimdi, viskoz çözeltisine özel kimyasallar ekleyerek aleve dayanıklı yapılabilir. Dolayısıyla, aleve dayanıklı rayon artık kurumsal tekstil bulunabilir.

Ev MefruşatıYorgan, battaniye, perde, antika saten perde, çarşaf, slipcovers, masa örtüleri ve döşemelik

Endüstriyel Kullanım Alanları – Sanayi ürünleri, tıbbi, cerrahi ürünleri, dokunmamış ürünler ve otomobil lastik kord ve yanak kattan.

Diğer – bir ambalaj malzemesi olarak kullanılan kadınlar tarafından kullanılan hijyenik ürünleri, kullanılıp atılabilir çocuk bezleri, fotoğraf filmi, Bowling toplar ve selofan

Karışımlar: rayon kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizRayon genel olarak her bir fiber en iyi özelliklerini elde etmek için, diğer liflerle harmanlanmış. Bazı yaygın karışımları içerir:

rayon / pamuk / akrilik / rayon / suni ipek / polyester / rayon / asetat / rayon / yün / ipek / rayon

Kumaş Bakım Talimatı: teknolojisindeki gelişmeler, suni ipekten kumaş bakım ve dayanıklılık gelişmelere yol açmıştır. Aşağıdaki gibi genel bakım talimatları bazıları şunlardır:

Suni ipek kumaş ağartılabilecektir. Ancak, rayon üzerinde kullanılan bazı bitirir klor ağartıcı duyarlı olabilir.

Suni ipek içeren kumaşlar, kuru temizlemeye veya el yıkanmış olmalıdır. El yıkama -, luke sıcak su kumaş ile yumuşak köpük ve yumuşak sıkmak köpük eklemek ve durulama için serin kullanın. Koparmak veya kumaş bükmeyin. Sallamayın ya da kumaş ve pas geçirmez askı üzerinde kurumaya yer yumuşatır. Örme kumaş kuruması için düz koydu olmalıdır.

Kumaş, orta ayarda nemli iken veya kuru preslenebilir. Bu kumaşın yanlış tarafında basın veya kumaşın sağ tarafında basarken bir bezle basarak genellikle en iyisidir.

rayon kumaş nasıldır,rayon kumaş sağlıklımı,rayon kumaş özellikleri,rayon krep kumaş,rayon nedir,rayon eşarp nedir,modanisa,maroken kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın