Reflektif Kumaş

Reflektif Kumaş. Yansıtıcı kumaş kumaşların genişletilmiş kullanılabilirlik güzel örneğidir. Bu sırf bilim alanında sürekli yenilik tüm mümkün olmuştur. imagesYansıtıcı kumaş mümkün olan en uzak mesafeye ışığı yansıtma kabiliyeti açısından bilinir. Nedeni budur; yansıtıcı kumaş birkaç tanesi aşağıda listelenmiştir, sayısız kullanılabilirlik kullanılır:

Sokaklarda: – reflektörler ve uyarıları yansıtıcı kumaş oluşur. Kırmızı yansıtmak için büyük yeteneği olarak genellikle rengi kırmızı. Ayrıca, trafik akışının sorunsuz yapar çok uzun mesafeden görülebilir. Özellikle gece görme, yansıtıcı kumaş nimet olduğu kanıtlanmıştır.

Güvenlik yelekleri yansıtıcı kumaş tarafından yapılır. Ayrıca, diğer giysilerin yansıtıcı kumaş tarafından yapılır. Yansıtıcı kumaş kalabalığın veya durumlar her türlü kişiyi haberdar yardımcı olur. Sahil koruma ve hatta polis bazen kendi elbiseler yansıtıcı yeleklerin kadar yaptık.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--

Yansıtıcı liflerin diğer pek çok sayısız kullanılabilirlik, aynı zamanda dayanıklılık ve kullanılabilirlik büyük iyi kumaş yapım vardır.

Kapitone Kumaş.Kapitone arka için kumaş kaplama ve sanat, her iki taraf olduğunu. Iki tarafın oluşan kumaşlar genellikle kapitone kumaş olduğu söyleniyor. Kapitone kumaş genellikle çanta, giyim ve minder gibi ürünler için yapılır. Kapitone kumaş pamuk, polyester, ipek ve yün gibi daha birçok gibi herhangi bir malzeme karışımı olabilir. Kapitone kumaş çağlardan beri günlük kullanımlar olmuştur. Zamanla, kapitone kumaş yenilikçi olmuştur ve kompozisyon modernize ve de tasarlar. Kapitone kumaş sayısız renkler ve şekiller de mevcuttur. Özellikle, kapitone kumaş çeşitliliği ceket ve minder tanık olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın