İthal Astar Alan

İthal Astar Alan. karışımlı: jüt sertlik ve dayanıklılık en güzel örneğidir. Dolayısıyla jüt karışımlı kumaş da sert ve uzun bir süre için yüksek kalite sürdürmektedir...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kumaş ağırlığının her türlü tutma kapasitesine sahip olduğu için de, jüt karışımlı kumaş çeşitli amaçlarla kullanılır.

Yukarıdaki dışında karışımlı kumaş birkaç çeşit vardır. Karışımlı kumaşlar bilimsel olarak onaylanmış ve kullanılabilirlik her türlü uygun bulunmuştur.

Kumaş. İthal Astar Alan kumaş kullanıcı sorunsuz ve verimli çalışmalarını yürütmek için izin verir mükemmel yapışmaz yüzey için de ünlüdür. Çok iyi bir PTFE kumaş gözyaşları ve aşınmalara karşı dayanıklı olduğu görülmektedir. Uzun ömürlü, dayanıklı,  kumaş hatta yüksek sıcaklıklarda durgun kalır. İthal Astar Alan kimyasal, korozyon ve nemden dayanıklıdır...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-

Kesinlikle kimseyi etkileyici yeteneğine  kumaş teklik ve Yüksek kaliteli  kumaş artan piyasa talebi takdir büyük popülerlik kazanmıştır.

Streç Kumaş. Streç kumaş dört yönde uzanan normal kumaştan, atıfta bir kumaştır. Giyim basitleştirilmesi kumaşlar yaygın mayo kullanılır uzanır. Onlar aslında İthal Astar Alan moda tasarımcıları çok sayıda tarafından 1980’lerin ortalarında kullanılmaya başlandı. Erken 1990 yılında ana pazara girme, Streç kumaşlar yaygın spor giyim kullanılır.

Bu, pamuk, yün veya sentetik stabil lif ile harmanlanmış Stretch dokuma kumaş gibi bazen Stretch kumaş da adlandırılır. Bu germe hakkında konuşmak için geldiğinde, o Stretch kumaş birinde Stretch çok kolaydır ya da her iki yön konfor geleneksel görünümünü ve çok sunma. Streç kumaş daha iyi şekil tutma ve aşınmaya daha rahat çünkü hangi kırışıklık direnci vardır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın