Ring Denim Open End Denim

Ring Denim

Halka iplikler geleneksel 1970’lerin sonuna kadar denim kadar kullanılan, ancak daha sonra nereye ucuz Open End iplik tarafından -.-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz edildi. Bu, iplik bu “büküm” aşamasında iken, tek tek elyafların ipliğin sonu üzerine beslenir ve burada işlem. Bu süreç oluşur halka , bir halka gezgin ve yüksek hızda dönen bir bobin. Halka bu tarafından üretilen ipliği yöntemiyle kot. düzensiz otantik bir görünüm verir eşitsizlik dahil kumaş benzersiz yüzey özelliklerini, kasalar Yüzük -iplikler gücü, yumuşaklık ve kumaş denim karakter ekleyin.

Halka / Halka veya çift halka bükülmüş denim kullanır halka çözgü ve atkı hem bükülmüş iplik. Bu denim üretmek için geleneksel yoludur. Bir birleştirmek mümkündür halka güç ve geleneksel bir görünüm çok almak için, bir Open End Atkı ile-bükülmüş çözgü kumaş halka / yüzük düşük maliyetle denim.

Kullanarak, 80’lerin ve erken ’90-s canlandı denim kumaş geleneksel tip, halka çözgü ipliği. -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-Bir yumuşak el ve düzensiz bir yüzey görünümü ile karakterizedir.

Bull Denim

Tipik bir 3×1 dimi inşaat ile bir ağır denim örgü (14oz. artı). Bir ekru kumaş, denim boğa daha sonra basılı ya da giysi boyanır.

Çözgü ve atkı hem iplikleri imal edildiği bir denim dokuma anlamına halka ipliği. Bu açık uçlu ve düzenli (her ikisi de çok daha yumuşak ve dokulu el yaratır tek ) halkası -bükülmüş denim. Nedeniyle yüksek üretim maliyetleri nedeniyle genellikle sadece yüksek sonunda, prim denim etiket tarafından kullanılır.

Black-Siyah denim

Çözgü ipliği yerine mavi ve hangi siyah olduğu denim da dokuma sonra siyah boyanır. Bu oldukça gri daha kot gerçekten siyah yapar.

Open End Denim

Open End veya OE İplik geleneksel çeşitli unsurları atlayarak maliyetini azaltarak, 1970’lerde tanıtıldı eğirme süreci. Pamuk lifleri birbirine esen tarafından ‘sahte bükülmüş’ vardır. Daha boya emer ve daha az iyi giyer çünkü Open End denim, hantal kaba ve koyu Yüzük Spun denim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın