Kumaş Tanımlanması

Kumaş Tanımlanması

Tasarımcılar ve raf, fikirleri toplamak için büyük kumaş pazarlara gitmek eğilimleri kontrol, birkaç ürün incelemek ve örnek yarda olarak uzunluk isteyebilir.----HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Kumaşlar giyim üreticinin özelliklerine göre tasarlanmış ve geliştirilmiştir giyim tasarımcıları veya raf ile ve fabrikaları veya dönüştürücüler sipariş edilebilir. Kumaş numuneleri ve ürün özellikleri incelenmiş ve sürelerini edildikten sonra parça malların alınması gerçekleştirilir teslim tarihleri ve fiyat kumaş satıcıları ve / veya hazır giyim üreticileri tarafından yapılan test ve ürün geliştirme tarafından sağlanan ürün bilgileri ve testlere dayanarak uygun kumaşlar olmuştur. Bilgi kaynakları kumaş örnekleri, özellikleri ve sertifikasyon,

Kumaş Örnekleri

 Tasarımcılar ve raf sık sık ürün kalitesi, estetik ve sonuna kadar uygunluk tespiti gibi özellikleri ve diğer ürün bilgileri eşlik sınamak ve material.Fabric örnekleri ile çalışmak, böylece 5 metre örnek uzunluklarının sık sık, ücret ödemeden bazen giyim üreticilerine sağlanan stil -=HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.ve yenilik örnekleri gerekli olan, yüksek öncelikli kriterlerdir.

Kumaş Özellikleri

Kumaş özellikleri dahil bilgi miktarı standart performans testlerine dayanarak analiz içeren malzemenin, açıklamaları tamamlamak için temel lif içeriği arasında değişir. Özellikler ürün adı, stil numarası, lif içeriği, bitirir, boyalar, imalat performans değerlendirme yöntemleri ve kalite standartlarını içerebilir.

Kumaş Sertifikasyon. Bazı satıcılar da ürün kalitesi sertifikaları sağlar. Kumaş belgelendirme, ürün özelliklerine uygun bir ifadedir. Belgelendirme sevk kumaşların kalitesi alıcıya güvence sağlamak amacıyla ve denetim almak için ihtiyaç ortadan kalkar. Hızlı tepki ve üretim bu günlerde, parça kumaşların kalitesi belgelendirme kumaş muayene için ihtiyacını ortadan kaldırarak ve tutarsız malzemelerin üretim gecikmeleri azaltarak giyim üreticinin üretim sürecinden günler ya da haftalar kesebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın