Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada Fabrika Görmek. İçin sözlük tanımı rüya fabrika: bir fabrika hayal halletmek için bir arzu göstergesi olabilir – bir fabrika montaj hattı gibi, özellikle etkin bir şekilde..HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz Fabrika çevreyi kirletmeden ise, bir şey sizin hayatınızı “kirleten” olduğunu düşündüğünü gösteriyor olabilir. Bir kişi, durum, olay, vb olabilir … sizin yararına değildir ve zarar neden oluyor.

Alternatif olarak, bir fabrikada çalışmak veya başka hayallerinizdeki bir fabrika görmek, uyanık hayatında bir fabrika ile yapan varsa fabrikaları ve / veya fabrika yaşam hakkında duygularınızı temsil edebilir. Üretilen ne fabrika, ve rüyada vardı herhangi bir duygu durumunu inceleyin.

Kendinize sormanız gereken sorular : Nasıl fabrika rüyada tasvir edildi? Hayatını kirleten bir şey var mı? Eğer uyanık hayatınızda fabrikaları ile ne dernekler var?

Bir Testi Başarısız. -HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz..İçin sözlük tanımı rüya bir test başarısız: Eğer bir test başarısız olduğunu hayal aldığın gerçek bir test hakkında endişelerini işaret olabilir veya yakın gelecekte almaya gidiyoruz. Eğer testi geçemiyor eğer kötü hazırlanmış veya sonuçlarını korku hissedebilirsiniz.

Alternatif olarak, rüyanızda bir test başarısız bir daha sembolik bir anlamı olabilir. Bu sizin hayatınızın diğer yönlerini başarısızlık bir genel korkuyu gösterebilir. Ayrıca şeyleri “doğru” yapıyor ya da ilgili endişelerini işaret olabilir “doğru almak.” Sen uyanık yaşam veya kendi başınıza bir şeyler yapmak var korku gerçekleştirmek için baskı hissedebilirsiniz. Ayrıca, rüyada bir test başarısız başkaları tarafından eleştirilen veya yargılanma korkusu temsil edebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın