Kumaş Kaplama Fon Bezi

Parti kumaş alanlar. Ham kumaş satın alan kumaş parçası alanlar ucuz kot kumaş denim kumaş alan firmalar krep kumaş alan firmalar şifon kumaş alan yerler viskon kumaş satın alan yerler kumaş alan kişiler

Parti kumaş alanlar. Ham kumaş satın alan kumaş parçası alanlar ucuz kot kumaş denim kumaş alan firmalar krep kumaş alan firmalar şifon kumaş alan yerler viskon kumaş satın alan yerler kumaş alan kişiler. Bir kumaş zarının termal davranışını anlamak için, özellikleri bilgileri kendi üretici malzemeleri buna bakmak. Özellikle, bu ideal termal radyasyon tüm dalga boylarında her açıda, yaz ve kış U-değerleri ve gölgeleme katsayıları, ve kumaşın geçirgenlik kumaş alan ve yansımada hakkında optik bilgi sunmalıdır.

Akustik özellikler. Biz genellikle ses emici olarak kumaş düşünüyorum ama ne yazık ki, çatıların ve diğer yapılar için kullanılan kaplamalı kumaşlar etkili ses emici malzeme değildir. Bu kumaşlar, orta ve yüksek frekanslarda, düşük (bas) frekansları makul ses emici özellikleri sergileyecektir doğru olmasına rağmen kumaşın ses emme düşüktür.

Kaplamalı Kumaş Alanlar.

TOPTAN KUMAŞ ALINIR

(Bazı kaplı kumaş iyi bir ses emilimi sağlamak için tasarlanmış olabilir, fakat su geçirmez değildir bu yüzden dış ya da yapı çatı yapımında kullanılabilir olamaz.)

Bir kaplanmış kumaş bir arena veya stadyum çatı, perakende mağaza, havaalanı terminal veya benzer uygulama için kullanılır Böylece, diğer malzemeler veya tesisatın ses emilimi sağlamak zorundadır. Kaplı ses emici kumaşlar genellikle geçirmez kumaş çatı altına monte edilir. dış çatı kumaş ve iç ses emici kumaş arasındaki mesafe ses emilimi ve frekansa ilişkisini etkilemektedir. Sınırlarımı yani ses emilimi yapıyor bu yana iki kumaş arasındaki küçük boşluk kaçının.

PARTİ KOT KUMAŞ ALINIR

Büyük alanlar için, genellikle geri yansıtma kontrolü için gerekli emilmesini sağlamak için, tek başına kaplı kumaşlar kullanılarak mümkün değildir.

Sesi yansıtmak için bir kaplanmış kumaşların yeteneği yararlanmak için, yapının şekli gibi büyük kumaş kendisi gibi bir rol oynamalıdır. çift eğimli yüzeyler birçok yönlerde ses yansıtabilir. Kumaş% 100 akustik bariyer sağlamadığından, şekil dikkatli bir şekilde tasarlanmalıdır.

Parça kumaş nereye satarım,kumaş nereye satılır,kumaş parçası kimler alıyor,parça kumaş alan firma,penye kumaş alan f,rlar,sandy kumaş kilo fiyatı,kiloyla sandy kumaş,İstanbul kumaş alan firmalar,Çerkezköy kumaş alanlar,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alanlar,

Onların ses yansıtma akustik müzik performansları için gergili yapılar özellikle uygundur, onlar kendilerini duymak böylece ses geri sanatçılara yansıtmak için çok önemli olan. Düzgün tasarlanmış eyer şekilli yüzeyler yansıtan ve ses yaygın hem de.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Güçlendirilmiş performans için, gerilme yapının iç ses absorbe kumaş astarları ya da başka malzemeler gerekebilir. Gerilme yapısı kumaşlar orta ve yüksek menzil sesleri yansıtır çünkü, düşük frekanslar güçlendirilmiş müzik sesi çok parlak hale zarından geçebilir. Bir varyans yapının ötesinde ses belediye desibel düzey gereksinimlerini aşan bazı performansları için gerekli olabilir.

PVC kaplı ve PVC-lamine poliesterlerle, renk seçimi bitmiş malzeme Renk kalıcılığı ve UV direncini etkiler. Bazı parlak renkler ve pastel tonların zamanla solmaya eğiliminde olacaktır. Son derece şeffaf malzeme, aynı zamanda, dış kaplamalarda, titanyum dioksit (beyaz pigment) yüksek düzeyde olan malzemeler ile karşılaştırıldığında, UV ışığı direncine sahip olmayacaktır.

Konuları ele alma

Daha çok geleneksel yapı ile değil, zar yapısı tasarımında, malzemenin özellikleri, ilk tasarım işleminde dikkate alınmalıdır. Sadece bazı kumaşlar, örneğin, bir dört-nokta kapağında bir keskin kenar ağırlayacak. Geri çekilebilir bir yapısı olması durumunda, bir tasarımcı kumaş katlanmış ve katlama birim olup olmadığını bilmek gerekir.

kot kumaş alan parti kot alan firmalar parça kot kumaş spot kot kumaş parça denim kumaş parti denim kumaş ucuz denim kumaş ucuz kot kumaş

SPOT KOT KUMAŞ ALANLAR

Katlandığında Fiberglass iplikler, örneğin, gerilme mukavemetini kaybeder. Bu yükleme sırasında yürüdü olup olmadığını ve özel aletler ve ekipman kurulumu için gerekli olup olmadığı, malzemenin bakım ihtiyaçlarını öğrenmek için imalatçılar ve montajcılar doğrudan konuşun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın