Rüyada giysi kaybetmek

Rüyada, giysi kaybetmek ya da çıplak olması, güvenlik ve rüya korkularını vurgulamaktadır. Genellikle renkler önemli giysiler (ayrıca ‘renkleri’ bölümüne bakınız) vardır.

1Hayalperest belirli bir nedenle, örneğin, rüyasında yanlış giymiş ise (abiyeler gayrı olsun-araya ve tersi katkıda gibi), o besbelli zor doğru değerlendirmek için bulduğu olsun bu diğer insanlarla ya da değil bu krizleri ‘. İster ona durumu şaşırttı, ya da eşlik eden duygular ona rüya doğru yorumlanması için önemli bilgiler verir, korkmuş. Belki rüya konular bilinçli diğer insanların onu sahip olduğunu düşünmüyorum, ya da aslında bunun için amaçlanan rol üstlenir tarafından o uygun davranır.

Ait oldukları kime bir kişi tarafından giyilir Giysiler, hayalperest tam olarak bilmek rolleri ve karakterleri eşleşmiyor göstermektedir.

Bir kadın gibi giyinmiş bir adam, sırayla, açık onun kadın hisseleri daha fazla ihtiyaçlarının rüya haberdar olmak için yapar.

Üniformalı bir kadın tarafından o daha şahsiyetinin disiplinli, erkeksi tarafa çevirmek gerektiğini hayal vurgulamaktadır.

2Değişen giysi ile, hayalperest imajını değiştirmeye çalışıyor.

Sinyal çok küçük ya da çok kısa rüya eski zevkler geçmek ve yeni eğlence seçenekleri için bakmak gerekir ki, giysiler olur.

Güzel kıyafetler o takdir hayatında çok olduğunu göstermek için.

Belirli bir kişiye ait Giysiler, hayalperest onunla olamaz farkında bile bu insanları hatırlıyorum.

4Özensiz, yanlış elbise geçirgenliği ve kalenderlik bir işaret, ancak diğer yandan, farkındalıkla eksikliği olabilir. Özensiz giysiler Ben onun itibar ve görünümünü daha fazla dikkat koymak gerektiğini hayalperest söylemek istiyorum hayal. Bu kimse bu giyim utanç verici ise özellikle böyledir.

Kirli giysiler onun görünümünü daha bakım hayalperest durdurarak, özensiz kıyafet gibi benzer bir anlam ortaya çıkabilir. Kirli genellikle utanç verici özensiz elbise gibidir. Bu rüya sembolü diğer tarafta da her fazla çalışma veya yaşam içinde daha denemek gerektiğini, çaba olabilir. Bir rüya Kirli ve özensiz giysiler genellikle eksik veya aşırı disiplin bakın.

Spor ve eğlence giyim kendiniz ve spor için daha fazla zaman almalı bir göstergesi olabilir. Ayrıca bakınız: arzusunu ve sosyal tanıma ve anlamlı standartların korkusu.

Kısıtlayıcı giyim daraltıcı (sosyal) görevlerini

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın