Rüyada Keten Kumaş Görme

Bir rüya vaat eğlenceli bez satın alın.

1Rüyada kumaş dışarı ölçün yolda (kalite, miktar ve kumaş rengine yol yargıç) var demektir. Bkz. Renk .

Bir rüya Sevgili kumaş iyi konum, iyi bir hayat, refah, zenginlik, refah, olumlu seyahat delalet.

Bir rüya ucuz ve kaba kumaş – yoksulluk bir işareti, yoksunluk, hayal kırıklığı, aşağılanma, istiyorum.

Bir rüya ona bez uygulanması Eğer önemli bir karar vermek gerekir anlamına gelir. Zenginlik ve onur bir işareti – bir rüya pahalı beze sarılı.

Bir rüya ucuz fakir olduğu anlamına gelir etrafındaki kumaş sarın, ama görevinden memnun olacaktır. Bkz. lastikler , giysi , ütülenmiş .

İnce kumaş nedeniyle bazı kötülük bilinen olacak gerçeğini belaya rüyalar.

Kadife rüya – onur ve zenginlik işareti.

Rüyada şam servet, şöhret, övgü ve güç anlamına gelir.

Peluş kumaş – aldatma ya da dolandırıcılık bir işareti.

Rüyada Keten kumaş ruloları – İyi bir yönetim işareti refahı, ya da avantajlı evlilik pazarlık. Ancak, uzun bir yolculuğa gidiyoruz olanlar, bir rüya iş gecikmeler ve engeller kehanetlerde bulunur. Eğer bir iş gezisinde gidiyoruz, rüya çabaları boşuna olacağını size önceden bildirir.

Bir rüya örgü kumaş veya kanvas hayatınızın süresini ifade eder. Bir rüya iş bitmeden bitmiş, o zaman sonuç olarak, yaşamak için uzun olmayacaktır.

Bu rüyanın başka bir anlamı dokuma kumaş sizin devlet mülkiyetinin bir sembolü olmasıdır. daha bir rüya o örgü, uzun sizin refahı sürecek. Rüyada tezgah dürüst emek elde refah. 01Bir rüya, o bozuldu Ama eğer, o zaman sorun veya zarar bekliyor. Eğer iş yerinde dokumacı görmek rüya eğer, o zaman refahı veya para artacak.

O narin ve pahalı bir ise bir rüya bez yünü, başkaları için refah ve saygı vaat ediyor. Ama bir rüya giysilerinizin üzerinde kaba bir bez senin hayat zor olacak ve ter ve kan tanıma veya saygı kazanmak için gelecekte sahip olacağı.

Rüya Yorumlama Ne rüya kumaş –

“Gerçek rüyalar – en eksiksiz rüya yorumu”

Eğer kumaş hayal – bu yaşam kalitesini simgeliyor. Hayal desen kumaş içine dokunmuş – bu duyguları ifade eder. Kumaş tipi deneyimin doğasını gösterir (dikenli, yumuşak ipeksi veya kaba). Engeller ve başarısızlıklar – Bir kirli, yırtık kumaş hakkında bir rüya olsaydı. Seyahat keyfi – bir rüya bez satın alın. Eğer bir vual, ipek olsaydı – romantik bir macera bulacaksınız. Iş ilişkileri, finansal istikrara – Sen yün kumaş hayal edin. Yaşam biçimini değiştirmek için planlarını yeniden çizmek için – bir rüya kumaş kesin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın