Rüyada Kumaş Görme

Rüyada Bez görmek için – bu yolların bir işarettir. Hem tam anlamıyla ve mecazi. Yani, bu durumda, proje, sınıflar, ilişkiler bir “yol” olabilir. Bu uyku başka yönleri olduğu önemlidir. Uyku Bu durumda ve böylece mevcut olan karakterlerin kumaş: bazı diğer bilgileri olmak zorundadır. 01Yani, bir rüya bez satın – iyi kalite ve güzel ise – gelecekte başarı ve keyifli. Pahalı kumaş – refah ve şirketin mali refahı için. Basit kumaş – yoksulluk ve yoksulluğa.

Rulo kumaş – senin işlerinin umudu, potansiyel gerçek bir olasılık, bir rüyada sürece elbette bez. Ya da sizin için önemliyse.

Kesim Doku – en, ki bir kerelik bir anlaşma, bazı nokta veya sahne aktivite ilişkileri sağlar.

Beyaz kumaş – arzuları ve başarıları, başarıları yerine getirilmesi – iyi kalite ve güzel ise.

Kırmızı kumaş – tutku süresini gösterebilir ve zenginlik anlamına gelebilir. Ve uyku ilişkili sembollerin içeriği çözmek sahiptir.

4Siyah kumaş genellikle deneyimleri, depresyon, kötü şans, sorunların dönemine rüyalar. Bu adam iftiralarını – Eğer birisi size bir kumaş getiriyor nasıl hayal ediyorsanız, dikmek veya siyah kumaş sizin için bir şey sipariş etmek istiyor verir. Hasardan size karşı gizli eylem (açıkça karşı olmaz) size zarar vermeye çalışıyor, farklı seçenekler, olabilir.

Kumaş Birisi gelir, iş ya da kârlarını geri kesmek ile paylaşmak için. Ayrıca herhangi bir doku bakmak gerekir ve sonuç olarak bir rüya (over) geldi. Ayrıca küçük bir işletme, karakter ve uyku gösterir belirli özellikleri arasındaki süreyi, anlamına gelebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın