Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada Kumaş Görmek

Bir parça kumaş onların başlıklı bir parçası olarak bazı kadınlar tarafından giyilen; kişinin yüzünü gizlemek için, Kıyafet. _HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBir rüya, bir koca, koruma ya da bir süs temsil. Onun büyüklüğü ölçüde adamın refah gösterir. Onun incelik netlik çağrıştırır ve beyaz renk onur ve şerefini temsil eder. Bir kadın kendini bir rüya bir şal giyen görürse, kötü bir alamettir, ya da kin ve zorluklara neden, ya da bir koca ve karısı arasında ayrı olabilir kız arkadaşlarından yalanı demektir.

Siyah yırtık yapılmış ise kumaş rüya, o kişinin kocası yoksulluk anlamına gelir, ya da onun doğal, ya da saf olmak. Bir rüyada kişinin peçe hasar kişinin evlilik, iş kaybı veya bir veli, bir baba veya erkek kardeşi tarafından kaynaklanan bir felaket etkileyen zorluk demektir.---------HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bir adam kendini bir rüya bir maske takan görürse, bu onun kulu zina anlamına gelir. Bir kadın, bir rüya içinde peçesini çıkarmadan kendini görürse, bu o utanç duygusunu uzak alacak bir felaket ile çalıştı olacağı anlamına gelir. O rüyada onu kaybederse, o kocasını kaybetmek anlamına gelir. O rüyada tekrar bulursa, kocasının ona dönmek anlamına gelir. Bir rüya, bir  zamanda kişinin dinini temsil eder.

İpek karışımlı kumaş: İpek karışımlı kumaş görünümü ve tarzı o şaşırtıcı yapar. Bu harmanlanmış kumaşlar standartlarını yükseltir. Ayrıca, ipek karışımlı kumaşlar onların yumuşaklık ve eşsiz yüksek kalitesi ile bilinir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın