Rüyada Renkli Giysiler Görmek

Renkler ve giysi – renkli giysi etkisi

Renkleri ile biz, bizim görünümünü iyileştirmek, duygular etkileyen, bizim refahını artırmak imajımızı geliştirmek ve dikkat çekmek olabilir.

2Rüyada Renkli Giysiler Görmek. Doğa adam tarafından az renk ile süslenmiş. Biz gözler, saçlar, dudaklar ve cilde sadece dışarıdan gösteriyor renk. Adam bitkiler, hayvanlar ve mineraller doğal çeşitliliği ile karşılaştırıldığında oldukça, renksiz sağduyulu ve mütevazi görünür. Bu renksiz muhtemelen bizim ihtiyaç, bizim ev neden ve renkli giysileri ile kendimizi süsleyin.

Bitkiler ve hayvanlar optimum Renkler hayatta kalma ve olarak kullanılan adapte bireysel koşullar etrafında renkli ihtişam kullanın. Bitki çiçek ve meyveler faydalı böcekler (tozlaşma için böcekleri, daha taşımaya tohum yiyiciler) çekmek veya zararlıları tutmak için renkli. Sadece kuş ve balık yanardöner renk renkli tüyleri düşünüyorum.

Rüyada Renkli Giysiler Görmek. Sadece doğa olarak bizim çevreyi uyarlamak ya da dikkat çekmek için bize gizlemek için insanlara sık sık renk koydu. O tam tersi seks veya diğer vesilelerle, genellikle bilinçsizce yapılır olun. Renkli ihtişamıyla tüyleri erkeklerin büyük bir kısmı bırakılır kuş dünyaya aksine, bizimle renk göstermek daha çok kadın vardır. Neyse ki, erkekler için sıkı elbise kodları (mavi veya gri takım elbise, vb) daha fazla gevşetin. Erkek Modası dünyayı daha renkli ve bizim erkekler gelişmiş renk gösterir.

Giysilerimizi seçerek, biz 3 kat konum etkisi renkleri :

2 (2)Duyusal-optik düzlem – renkler duyguları etkiler; bu yüzden bizim hangi biz bilinçli duygusal durumlarını veya dengeyi güçlendirmek ve bizim dost insan duygularını tetikleyen refahı artırabilir.

Rüyada Renkli Giysiler Görmek. Psikolojik seviye – duygularımızı bir ifadesi olarak; Bizim kişiliğini u altını. bireysellik getirmek.

entelektüel ve sembolik düzeyde – hedeflenen belirli amaçlara ulaşmak için, örneğin bizim imajını geliştirmek ve bizim görünümünü iyileştirmek için.

Renk giyim renk olarak renk etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir renk seçin

Antrasit Siyah Gri Mavi Mavi tonları Mor Pembe menekşe. Mor Bordo şarabı Kırmızı Turuncu Sarı Yeşil Kahverengi Beyaz &. Ekru

O gelince renk sembolizmi gider, sonra Black yas alameti olarak giysi olduğunu, ama aynı zamanda özel kutlamalar için olduğunu belirtti. Sizin enerji ve canlılık etrafında bu yorumunda kırmızı yaprakları giyin, Turuncu iyimser görünüyor. Bunlar nasıl bazı örnekler şunlardır giysileri renk ve etkileri, kişinin kendi ruhunu ifade eder. Kız ve erkek için 1giyim tercih ve renkli, renkli tasarımları vardır.

Renkleri keşfedin

Rüyada Renkli Giysiler Görmek. Özellikle bazı efektleri elde etmek kullanabileceğiniz bu tepki düzeyleri diğer kendini oluşur. Renkleri keşfedin ve seninle oynamak. Günlük yaşamda, iş, eğlence ya da gece hayatı olsun. Eğer iş yerinde sıkı elbise kodları varsa, onlar sadece bu tür çamaşır veya çorap gibi renkli iç çamaşırı seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın