Kına Kıyafetleri Kına Geçesi

“Kina Gecesi”. Kelimenin tam anlamıyla tercüme: kına gecesi.

2Öyle büyük finali önceki gece.

Nihai geri sayım, tabiri caizse.

Lisans akşam, ya da, lisans Türkçe versiyonu içinde akşam.

Kına Kıyafetleri Kına Geçesi. Bu akşam veda kutlamak için emin. Gelin için evde dün gece. Bu nedenle, her zaman üzücü bir çağrışım olduğunu ve gözyaşı bir sürü döken olacaktır.

Geleneksel olarak, her zaman yalnızca kadınlar arasında kutlanır. Erkekler orada ilgisi var, ama şimdi -like yüzden vieles- da kına gecesi çok değişti. Bazen damat o sadece nispeten kısa bakmak bile, bunun bir parçasıdır. Bazı düğünden önce sadece bir gece kutlamak değil, ama düğün gününden önce bir kaç gün veya bir hafta, aksi takdirde herkes için çok stresli olacaktır. Ama tüm zihinleri – Evde zaten bahsedilen-dün gece veda kutlamak için.

3Kına Kıyafetleri Kına Geçesi. Daha önce öyleydi ki kızlar anne ve babası ile evliliği yaşadı kadar. Erkekler için, hatta o kendi bir ev vardı ya hiç evli biliyorum olaylar olmuştur. (Olan) o kadar kötü değildi, sonuçta, her şeyi yapabilir erkekler. Genç kadınlar hep evde son güne kadar yaşamak zorunda kalmışlardır. kısmı bu yolu.

Onlar okudu ve üniversite çok uzakta olduğunda Günümüzde, bir kız WG genç kadının kendi daire vardır, ya da yaşadığı daha yaygın hale gelmektedir. Ama yine de damat var gelinin babası tarafından geçirilen, ancak, evde resmen hala aittir sonraki bölümde bu.

Kına İyi akşamlar da gelinin ailesi tarafından organize edilir. Daha önce, o gelinin anne ile evde kutlandı durum her zaman oldu. Sadece dün gece vardı çünkü. Bu arada, ama hemen hemen her zaman kutlanması gereken ne kadar büyük bağlı, bir oda, bir oda kiraladı.

1Arkadaşlar, komşular ve orada iki ailenin kadın aile üyeleri hemen hemen her zaman, genellikle vardır.

Kına Kıyafetleri Kına Geçesi. Gelin, tercihen kendi seçtikleri bir güzel gece elbisesi çekiyor. İlk yeme ve içme, dans kutlanır. Akşamları, daha sonra gerçek kına töreni başlar.

Kına, su ile karıştırılır ve katı madde için çok kalın bir sıvı halinde bu etkinlik için işlenir yeşil bir tozdur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın