Rüyada Siyah Gelinlik Görme

RÜYA YORUMLAMA SIYAH GELINLIK

Siyah eskiden keder, trajedi ve yas rengi, birçok ülkede kabul. Bu uyku ve siyah gelinlik ile ilgili bir tek olumlu yorumlama olmadığı şaşırtıcı değildir – genellikle negatif 01ve pozitif hem de değerlere sahip diğer rüyalar, aksine.

Eğer siyah bir gelinlik görmek hangi bir rüya geleneksel yorumlama – Önümüzdeki kederli, hüzünlü haber, yakın birinin hastalık muhtemelen. Ayrıca, böyle bir rüya bazı gizli aziz umutların çöküşü habercisi olabilirler.

Özellikle dikkat siyah gelinlik görünümü dikkat edilmelidir. Çok basit ve genellikle daha bir elbise gibi, mütevazı ise, uyku yorumlanması psikoloji alanında yalan olabilir: rüya hikayesi son derece gerçek hayatta sizi engelleyen gizli bir güvensizlik, aşırı utangaçlık, gösterebilir gibi.

YORUMLAMA YEŞIL ELBISE RÜYA

02Rüyanda yeşil elbise görünümü yürütme aziz arzu vaat ediyor. Gerçekte sizi ciddi duygusal sıkıntıya karşılaşan zaman hayal edebilirsiniz. Bu durumda, rüya sakin ve huzur getirmek gerekir umut sembolü haline gelecektir. Ne olursa olsun olaylar gerçek hayatta nasıl oluştuğunu negatif, rüya sorunlarına hızlı çözüm kahinliğini.

Genç kızlar giyen ya da bir rüya yeşil elbise çalıştıkları için, rüya mutluluk ve hatta evlilik kahinliğini. Diğerleri için, aynı zamanda sevilen biri ile karşılıklı anlayış bir sembolüdür. Eğer bir rüya yaz olsaydı belki gerçekte tatile hayal, yeşil elbise soluk. Olumlu an geldi çünkü Dram bir acele sunuyor. Ayrıca tomurcuklanma ilişki, ya da sevgi umuduyla hakkında konuşabilirsiniz yeşil elbise ile uyku.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın