Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları

Sağlıklı ve Genç Kalmanın Sırları

 Dış güzelliğimiz temel manada içimizin güzelliğini yansıtır.Yediklerimizden bulunduğumuz ortama aldıgınız oksijenden içtiğiniz suya, stres seviyenizde kadar her şey dış görüntünüzü etkiler. Sağlıklı ve genç kalmanın sırları aslında dış yöntem ve bakımlardan çok içsel konuların özelliklerinden ibarettir.İstediğiniz kadar güzellik salonları arasında mekik dokusanızda eğer yeteri kadar iyi beslenmiyor fast food tüketiyor dondurulmuş gıdalar yiyor sürekli yüksek karbonhidrat ve yağ içeren besinleri tüketiyorsanız bu çabalarınız bir sonuç vermeyecektir. Peki sağlıklı ve genç kalmanın sırları nelerdir.İşte başlıyoruz! kumaş alıcısı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Öncelikli adım uykudur. Uyku gençlik iksiri olarak tanımlanabilir vücut uyurken kendini yeniler ve toparlar kansere karşı etkiside bulunan uyku melatonin etkisi ile kendini yeniler fakar uyurken üzerimizdeki kıyafetlerin kumaş türlerine çok dikkat etmemiz gerekmektedir.Bunun yanında bir diğer güzellik ve sağlık iksiride mayadır.Maya içersinde birçok mineral ve bileşen ihtiva eder ve içindeki bu bileşenler cildin oksijen almasını sağlayarak genç ve dinamik bir göürünüm kazandırır. Kumaş bir bez yardımıyla yüzümüze ve cildimize direk olarak uygulayabileceğimiz maya tam bir gençlik iksiridir.

Gelelim üçüncü olmazsa olmaz iksirimize onu diyetlerin sağlıklı beslenme reçetelerinin güzellik kaırşımlarının içersinde sık sık görürüz. Zeytinyağı! Cilde ve saça parlaklık katar.Zeytinyağı ile yapılan cilt masajı kan dolaşımını artırır dudaklara krem olarak kullanılabilir tırnakları güçlendirir kas agrılarına karşı olumlu etkileri vardır.Bit kumaş yardımı ile eldeki ve derideki boyaları kolayca çıkarabilirsiniz. Bütün bu etkileri bünyesinde barındıran zeytinyağı doğanın bize sunduğu bir mucize olarakta kabul edilebilir. Değeri ve fayları iyi bilinmesi gereken bir maddedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın