Samsun Şifon Kumaş Samsun Kumaşçılar

Samsun kumaşçılar,samsun parça kumaş satanlar,samsun parça kumaş kime satarım,samsun şifon kumaş satanlar,samsun şifon kumaş kime satarım,samsun’daki kumaşçılar,samsun kumaşçılar çarşısı,samsun’da kumaş nereden alırım,

Samsun Şifon Kumaş Samsun Kumaşçılar Samsun’da kumaş Kim Alıyor?

Çiçek baskı motifleri kumaş üzerine çizim. Küresel olarak, tüm çiçek baskıları irili ufaklı olarak ikiye ayrılır, ancak başka pek çok derece vardır. Örneğin çizim türüne göre, nazik bir pastoral, parlak tropikal bir baskı, çeşitli zıt tonları birleştiren renkli bir baskı veya hareketle dolu, kasıtlı olarak çarpıcı veya sakin, klasik görüntülerin baskınlığı ile basit bir iki renkli, aktif baskı olabilir ve vb. Belirli bir model için baskıya sahip kumaş seçerken, her şeyden önce duygularınıza ve zevkinize odaklanın günümüz modasında hemen her şey mümkündür, asıl şey onu giyebilmektir. Ancak, klasik kurallar vardır.

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISIN’DA

Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.
Kumaş Şifon Kumaş Alanlar.

Samsun’da kumaş Kim Alıyor?

1. Bir çiçek baskı giymek için dört ana seçenek:

– tam vücut: ana vurgu bir elbise veya baskı ile bir kumaş seti, aksesuarlar nötr;

– baskı bloğu: baskılı kumaş blokları düz şeylerle birleştirilir;

– baskıya yazdırma: aynı görüntüde farklı baskılara sahip şeylerin bir kombinasyonu (her ikisi de farklı çiçek baskıları olan, örneğin çizgili veya çiçek baskıları olan);

– vurgu: aksesuarlarda çiçek baskısının kullanımı (çanta, eşarp, ayakkabılar), görüntünün geri kalanı düz şeylerden.

2. Büyük bir çiçek baskısı genellikle kendi kendine yeterlidir – aksan olarak veya tüm vücut görüntülerinde kullanmak iyidir.

Samsun Şifon Kumaş Samsun Kumaşçılar

3. Küçük bir çiçek baskısı şifon kumaş kombinasyonlar için daha fazla fırsat sunar – özellikle denim ve diğer düz kumaşlar için iyidir.

4. Sıkı bir ofis kıyafet kodu için, bir çiçek baskısı her zaman uygun değildir. Bir aksan olarak kullanmak veya en rahat seçeneği seçmek yardımcı olur.

5. Genellikle minyatür kadınlara büyük bir baskı tavsiye edilmez, ancak büyük figürler için – küçük bir baskı, ancak bu kural şartlıdır. Herhangi bir baskının şu ya da bu şekilde vücudun üzerinde bir şey giydiği kısmını vurgulmasına odaklanmak daha iyidir.

Çiçek baskılarla şık görünüm şifon kumaş:

NOT: YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISINDA
Samsun kumaşçılar,samsun parça kumaş satanlar,samsun parça kumaş kime satarım,samsun şifon kumaş satanlar,samsun şifon kumaş kime satarım,samsun’daki kumaşçılar,samsun kumaşçılar çarşısı,samsun’da kumaş nereden alırım,
 1. Bir kazan-kazan: saf beyaz ile birlikte, hassas bir pastel ve parlak renkli çiçek baskı harika görünecek.
 2. Klasik hale gelen bir kontrast: vurgulanmış kaba botlarla romantik bir çiçek elbisesi daha da hassas ve çekici görünüyor.
 3. Şerit + çiçekler: parlak çiçek desenli bir etek veya etek-pantolon eşleşen çizgili üst ile birleştirilebilir.
 4. Tersi seçenek: çizgili bir tabanı rengarenk bir “çiçekli şifon kumaşlar” üst ile birleştiriyoruz (yine de aynı renk şemasında kalmaya çalışıyoruz).
 5. Baskıların hazır karışımı: eşleşen baskıların trend etkisini elde etmek için birleştirmek gerekli değildir – örneğin, başlangıçta bir şeridin çiçek baskısını tamamladığı bir kumaş seçebilirsiniz.
 6. Çiçekler + bezelye: Doğru tonları seçerseniz, çiçek baskısı kumaştan bezelyeye kadar bir şeyle birleştirilebilir.
 7. Rahat ve taze: kumaş renginde beyaz varsa, çiçek desenli bir elbise veya etek özellikle beyaz spor ayakkabı veya spor ayakkabı ile iyi görünecektir.
 8. Şık: şifon veya ipek + ince topuk üzerinde hassas bir çiçek baskısı = gündüz ve akşam dışarı için muhteşem bir yaz görünümü.
 9. Orijinal: Tek renk çiçek desenli keten veya pamuktan yapılmış bir yaz klasik takım elbise kodunu tutmanın ve trendde kalmanın harika bir yoludur.
 10. İkisi bir arada: İki çiçek baskısını bir elbise veya bluzun bir modelinde birleştirmeye çalışın – bu, bu sezonun en moda seçeneklerinden biridir.
 11. Dantel ile: çiçek desenli bir şey için bir açık “çift” seçerken, düz versiyonda durun – dantelin kendisi bir desen, desen efekti verir.
 12. Yeterli ayrıntı: “çiçekli şifon kumaşlar” aksesuarı romantik bir seti tamamlayabilir veya daha kadınsı – katı hale getirebilir.
 13. Samsun Şifon Kumaş Samsun Kumaşçılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın