Sandy Kumaş Sendi Kumaş

Sandy Kumaş. Doğal Elyaf – pamuk, keten, kenevir, alpaka, yün ve ipek gibi doğada yetişen malzemeler. Organik giyim içine işleme doğal lifler kadar az kimyasalkumaş ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve mümkün olduğu kadar çevre üzerindeki zararlı etkileri ile yapılır.

Sandy Kumaş. İpek, suni ipek, pamuk, sentetik ya da naylondan açık bir kumaş, bu ravel olmayacak bir ağ benzeri bir görünüm oluşturmak üzere bir örgü, dokuma veya tığ işi yapımında kesişimleri bağlayarak oluşturulur. Bir dantel makine veya gazlı bez veya leno farklı boyut ve ağırlıktaki geometrik şekilli kafesleri çeşitli örgüleri üzerinde yapılan bir düğümlü, örgü kumaş. Bu çok açık ve hafif. Bu danteller, perde, tuhafiye, süslü yastıklar, düzeltir, akşam ve gelinlik giymek büyük bir çeşitlilik için temel oluşturur.

Sendi Kumaş yüksek büküm filament ipliklerden yapılmış olduğundan, bir gevrek eli var. Son kullanıcılar Abiye ve perde.kumasci ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Sandy Kumaş ya da mekanik olarak (birlikte karışıklığı) ya da kimyasal (yapıştırma, yapıştırma ya da birlikte erime) liflerinin bir birbirine ağ-yapının oluşturulması ile birbirine keçeleşmiş bireysel elyaf şirketinden yaptı.

Naylon -. 1938 yılında geliştirilen ilk tamamen sentetik elyaf, yüksek mukavemeti ve mükemmel esneklik için bilinen, naylon, üstün aşınma direnci ve yüksek esnekliğe sahiptir. Yüksek mukavemeti ve mükemmel esneklik için bilinen, naylon, üstün aşınma direnci ve yüksek esnekliğe sahiptir.

Muşamba – Başlangıçta, örneğin pamuk gibi tekstil neme direnç oluşturmak için yağ içinde kaplandı. Şimdi, plastiklerden reçineler yağ yerine kullanılır. Olefin mükemmel esneklik ile çok yönlü bir elyaftır. Geçmişte, muşamba su geçirmez giysiler için kullanılmıştır. Muşamba sentetikler ve daha modern kumaşlar almıştır başka tarihsel kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın