Şardonlu İki İplik

Şardonlu İki iplik  yününden yapılmış ve aynı zamanda bir koşum saten örgü ya da bir tarafta kestiren bir dimi örgü içinde rayon hafif kısa bir şekerleme ve ince deri gibi bakmakikiiplik kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz kompakt örgü ile yapılan bir çok düzgün, parlak bir yüzeye sahiptir. Örgü nedeniyle uyuklayan görünür değildir. Çok kaliteli yün kullanılmaktadır likralı iki iplik işlemedeki bakıma ihtiyacı vardır. Genel olarak, düşük şekerleme kumaş yüzeyi üzerinde yumuşak süet-benzeri oluşturmak için bir yönde fırça edildiği kumaş kaplama bir türlü uygulanabilir. Son kullanım bilardo masa yüzeyleri ve erkek ‘spor içerir.

Denye Kumaş – Sürekli bir filament elyafın ağırlığının ölçülmesi için bir sistem bu ölçümü tüm üretilen lifler (iplik ve elyaf hem de), ve ipek sayı için kullanılır, ama cam elyaf hariç. Alt sayısı, daha ince lif; sayı ne kadar büyükse, elyaf ağır. Sayısal olarak, bir sürekli filament denye lifin 9000 metresinin gram cinsinden ağırlığına eşittir.

Denim kumaş – Gerçek denim çözgü ve atkı iplikleri, farklı renkli ile yapılan bir tuval dokumalı pamuk gibi bir kumaştır. Nedeniyle fitilli yapıda, bir renk kumaş yüzeyi üzerinde baskındır. Fransız “serge de türetilmiştir adlandırın. Uzun giyen, bu kırılmaların ve gözyaşı direnir. Ağır ve hafif ağırlıklar geliyor. Elmas Boyun – ön veya arka yaka da hızlandırarak bir elmas şeklinde kesme.interlok kumaşlar ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Pike Kumaş – Bir çaprazlama veya aralıklı kaburga veya sürgü etkisi boyuna sahip bir düz örgü geliyor penye iplikten yapılmış Pamuklu kumaş. Tek, çift veya üçlü grup olabilir kablolu aralıklı çizgili ince dik. Yıkadıktan sonra oldukça iyi kalır gevrek bir dokuya sahiptir. Bu dikmek ve işlemek için kolay ve iyi aklıyor. Kırışık-dirençli hale tedavi sürece dimi meydana getirecektir. Ağartılmış, boyanmış, baskılı veya ve genellikle Şardonlu İki iplik küçük bir gül tasarımı ile basılmış olabilir. Bu merserize ve yumuşak bir parlaklık vardır. Armatür dokuma tezgahı üzerinde dokunmuş, bu kumaş, bir nokta veya geometrik tasarımı ile yapılabilir. Kumaş yapısına dokunan genellikle geometrik küçük figürler, ile karakterize bir dekoratif örgü  çok ince ikinci kaba ve yumuşak arasında değişen iplik ile, herhangi bir ağırlık ya da yoğunluk olabilir. Şardonlu İki iplik armürlü kumaşlar genellikle düz ve nispeten ince veya sırf vardır. Ancak, bazı ağır likralı iki iplik armürlü kumaşlar ev mobilyası için ve ağır giyim için kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın