Saten Kumaş Krep Kumaş

Krep Kumaş – yün, pamuk, ipek, suni ipek, sentetik ve karışımları-bir kırışık var, kıvrılmış veya yüzey taneli – kumaşlar her türlü tanımlamak için kullanılır.kre saten kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kamgarn pamuk, yün, ipek, suni sentetik yapılmıştır. Bir kırışık, buruşuk bir yüzey veya yumuşak yosunlu bir renge sahiptir. Tüm krep çakıllı, sert his nedeniyle dolgu yüksek bükülme veya çözgü veya ikisine birden sahip olan iplikler görünüme sahip. Krep farklı ağırlıklarda ve derecelerde gelir. Sert bir kuru hissediyorum donuk. Yün krep kamgarn daha yumuşaktır. Bu ince ise, iyi perdeler. Krep çok iyi giyen nitelikleri ve giysiler bir zayıflama etkisi vardır. En krep dikkatle iyi aklamak.

Saten geri krep – yüksek bükümlü iplikler dolgu yönünde kullanıldığı bir saten kumaş. Kayan iplikler düşük bükülme ile yapılır ve yüksek veya düşük parlaklık olabilir. Krep etkisi kumaşın sağ tarafında ise, kumaş saten geri krepleme olarak adlandırılır. İnç başına alır olarak 2 veya 3 kat daha fazla uçları – Satin yüz ve dolgu bükülmüş krep iplikler elde arkasında bir krep etkisi örgü. Bu geri dönüşümlü olan yumuşak bir kumaştır. Genellikle boyalı parçasıdır.

krep kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİpek çözgü ve inç başına alır fazla uçları ile krep büküm ipek dolum. Yumuşak elini, önemli bir parlaklığa sahiptir, iyi aklıyor ve oldukça dik olduğunu. Ham ipek veya rayon yapılmış, işlemek ve kullanımı kolaydır ve çok uzun giyiyor. Parça boyalı veya baskılı olabilir. Hafif dalgalı bir dokuya sahiptir. Ağır krep de belkemiği biraz nervürlü ve şimdi çoğunlukla rayon yapılır.

Saten Krep (Düz Krep) – Ayrıca Fransızca Krep veya çamaşır Krep ama tam olarak aynı değildir denir. Bu dolum 25 x 22 alternatif sadece çok hafif çakıllı veya krep etkisi ile tüm krep olduğu; çözgü sıradan bir cilvesi var. Bu dökümlü için iyi yapar, çok yumuşak ve esnek olur. Alır gibi 2 kat fazla uçları – Bu çok hafif. Bunun en iyi aklıyor ve sık aksesuarları, bluz, elbise, sabahlık, pijama ve iç çamaşırı ve astarları diğer parçaları kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın