Şönil İplik

Kumaş çözgü iplikleri astar atkı ipliklerinin üç veya daha fazla üzerinde çapraz bir saten örgü ile dokunmuş. Bu ön tarafı daha sıkıcı olmak parlak, saten bitirmek ve arka tarafı neden olur. şönil iplik alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİnce kaliteli ipek ve suni ipek ya da polyesterden yapılmış az kaliteli kullanılmaktadır. O yüce parlaklık ve dökümlülük için tanınan hafif ipek olarak ortaya çıkmıştır. Bu katı ve baskı çeşitli bulunur. Tülbent – başlangıçta peynir presleme için bir ambalaj malzemesi olarak kullanılan düz dokuma pamuklu kumaş. Bu gevşek inşaat, açık ve yumuşak, ağırlık, dokuma, ince, hafif edilir. Karde iplikler her zaman kullanılır. Ayrıca gazlı bez dokuma denir. Uygulanan bir bitiş ilave edildiğinde, bu tela, kabarık veya kiraz kuşu olarak adlandırılır.

Şönil İplik – Yumuşak, bulanık iplikler ismi tırtıl için ve kumaş görünüyor bu kumaş üzerine bir kadife kordon, çevresinde. Genel olarak pamuktan yapılmış ama, aynı zamanda yapılabilir. Şönil ipliklerin doldurma (doğru açıda çevresinde çıkıntılı bir yığın vardır). Gerçek Şönil iplik dolum kullanmadan elde püsküllü etkileri ile karıştırmayın.

şönil iplik HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBaşlangıçta koyun bir dimi örgü yün yapılmış ama şimdi o da karışımları, bükülmüş sentetikler, melezi ve yeniden yünler yapılır. Çok aşınma ile bir kırışık ve sarkmalar tutmaz sert, pürüzlü yüzeyi ile engebelidir. Bu şayak benzer ama çok daha sağlam ve kaba ve çünkü pürüzlü yüzeyi parlayacak olmaz. Bir temiz kalpli ama gerçek temiz kalpli bir düz örgü ve çok ağır olduğu gibi genellikle satılmaktadır da tüvit olarak satılır.

Genellikle yün yapılmış ama aynı zamanda pamuk yapılabilir ve bazı suni ve sentetik. Bu uzun yüzmeleri için ekstra dolgu ile bir saten ya da dimi yapıya sahiptir. Neyse ki, bu gerçek kürk benzer ancak makine tarafından yapılır kumaşın yüzeyinde küçük çıkıntılar sahip değildir. Bu yüz saldırır ve uzun yüzer yumrular ve topları içine çalıştı neden olur. Bu iki taraftan göstermek değil, çünkü pamuk çözgü sıklıkla kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın