Saten Kumaş Nerede Satılır

Saten Kumaş Nerede Satılır. Isı kaynaklarından uzak Setin tavsiye şeyler tutun. Bu yüzden uzun memnun edecektir. Bu malzemeden bir keten genellikle karanlık ve serin bir 1yerde olmalı, ayrı bir kapalı bir kapta, koymak önerilir.

Şeyler elle veya çamaşır makinesinin yumuşak modunu kullanarak yıkanması tavsiye saten . Yumuşak bir temizleyici ile soğuk su kullanın.

El yıkama, ilk 3-5 dakika su ve deterjan ürünü emmek için tavsiye edilir zaman. Sonra yavaşça köpük sıkın. Serin ya da soğuk su ile iyice durulayın.

Bu onların şeklini kaybetmesine neden olacak gibi şeyler saten, iplik veya basınç dayanımları sırasında bükülmüş değil. Kurutma makinesini kullanmayın. Bunun yerine, temiz, kuru bir havlu öğeyi genişletin fazla suyunu sıkmak için bir tüp ve hafif basınç içine rulo. Sonra havlu paketini ve bir şey kurutma işlemini sona erdirmek için başka kuru bir havlu kayması.

Saten kumaş kendi güneşten rengi ve yüksek sıcaklıklardan görünümü kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, bu tür piller veya ısıtıcılar güneş ışığı ve ısı kaynaklarından uzak kuruması için en iyisidir.

Saten Kumaş Nerede Satılır. Buhar kullanılmadan en az malzeme ve ortalama sıcaklık şeyler Pat . Şeyler başka ince kumaş ile tek çıkış içinde gidermeleri gerekir. Demir aynı yerde uzun süre kalmak yoktu emin olmalıdır.

2Saten, ipek ve bu malzemenin ince çeşitleri elle yıkanması tavsiye, ancak kuru temizleme atıfta.

Üretim

Saten Kumaş Nerede Satılır. Saten örgü Onun olağanüstü yumuşaklık “saten” denilen özel bir türü gereklidir. Bu yöntem olup, ağ-yapının ön tarafı ötesinde çözgü ipliklerinin çoğunun, bir atkı ipliğinin altında saklanarak. Bu dokuma yöntemi “saten” ya da “saten” denir.

Çift taraflı saten da vardır. Pürüzsüz ve bir insan gibi parlayan ve içten olduğunu. Bu etki, çözgü ipliklerinin iki set kullanılarak elde edilir. Bir atkı ipliği, gizli katmanlar arasında bu durumda.

Kumaş saten tam adını haklı. Nitekim, onu Arapça “pürüzsüz” anlamına gelir. O özel günler için kıyafet geldiğinde yarısından fazlasını bir milenyum, ekranda kalır olmuştur ipeksi bir parlaklık, güzel bir yoğun bir malzemedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın