Krep Kumaş Nerden Bulurum

Yüksek kaliteli streç krep kumaş ( denilen de krep kumaş ya da krep online teklif) tarafından üretilmiştir Almanya’dan. Yapı bir gözleme (Krep için krep = Fransızca) benzer, çünkü 3madde “krep” olarak tanımlanır. Nedeniyle krepe edilmiş, tahıl yapısı, bu maddeler aynı zamanda tekrarlayan görünüşteki olmadan geniş bir alana renkli düz kullanabilirsiniz.

Bizim buruşmaz streç krep kumaşlar (krep) olan ağırlığının hoş , burada bir granül yapıya sahiptirler ve mat . döndürmek için farklı bir yöne mermi Yıkama sırasında yapısı dokuma işleminde üretilmektedir. yıkanabilir kumaş dikmek çok kolaydır. Kalite Krep kumaş zarif bir görünüme sahip ve örneğin uygundur: etek, elbise, pantolon veya hafif ceketler .

İnce streç krep saten koyu kahverengi – Toptex

İnce streç krep, Toptex, koyu kahverengi, 145cm genişliğinde,% 33 rayon,% 63 polyester,% 4 spandex, 325gr / lm.

Kolay temizlenebilir opak ve ve güzel akan viskon krep (krep) . Bu nedenle maddeye krepli yapıya geniş bir alanı kullanabilir ve tek-renkli monoton olmadan hareket etmek. 1kırışıklık dayanıklı kaliteli çok olduğu nedeniyle viskon paylaşımına rahattır . Bu yüksek kaliteli ve elastik krep (krep kumaşı) uzun bir süre kalite, renk ve ışık, ince yapı sürer.

kumaş desenleri: Granül yapısı, tane yapısı

Renk: mat koyu kahverengi

2Kalite: Üstün kaliteli. . Buruşmaz, opak

genişliği:. 145 cm

Kumaş: İnce krep, viskon krep, streç krep

bileşimi:% 33 VI,% 63 PES,% 4 El

madde kullanımı: elbise, etek, ışık pantolon, tunik, hafif ceketler ve yelekler dahil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın