Saten Kumaş Özellikleri

İlk, Orta Asya, ve daha sonra Ortadoğu’nun üretim saten tanıdık sakinlerinin temelleri ve sonunda, Atlas Avrupa üretmeye başladı. Örneğin, 17-18 yüzyıllarda en kaliteli atlas İran’da üretti.saten HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Rusya’da, bir özel Atlas 15. yüzyılda popülerlik kazandı. Bu doğu ülkelerinden getirildi. Saten stoles, mont, tekmeler, eldiven, pantolon ve diğer giysiler, ama en önemlisi üretilen antik çağlarda altın saten ünlü yüzyıl saten malzeme olarak, ithal kumaşların sayısı çarçabuk büyüdü. Bu nedenle, kumaş giysileri değil, aynı zamanda, günlük hayatta da kullanılmıştır. Rusya’da bu kez bu kumaşlar sadece zengin kullanılan rağmen orta-16 yüzyılda atlası, göze ve köylü aileleri olabilir oldu.

Antik çağda, saten malzeme birçok türü vardır ve bunlar örnek. Türk, Alman ve diğerleri için alınan ve bu nedenle, yapılan bu yerlerde onuruna onları adında. 19. yüzyılda atlas üretimi dünya çapında yayıldı.

Saten kumaş, çok dayanıklı yıllardır doğal parlaklık korur. Higroskopik malzeme saten, ve dolayısıyla kurur oldukça hızlı bir şekilde büyük miktarda nem emme yeteneğine sahip, ama. Buna ek olarak, saten kumaş bu tür fareler gibi böcekler, istila etmez, hipoalerjenik malzemedir.

Atlas, toz üzerinde çekmek iyi asmak değil, elektrikli ve dikiş çarşaf, bu nedenle mükemmel değildir masa örtüsü , giysi ve diğer ürünler. Atlas – oldukça kolay kumaş, yüksek elastikiyete sahip, güzel bir görünüme sahip. Buna ek olarak, hemen hemen hiçbir saten buruşuk ve yanlış yıkama oturur. Kumaş sürme ve serbest akan, önemli bir uzamaya sahiptir. Atlas dikkatli kullanım ve özel bakım gerektiren yumuşak ve ince kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın