Teflon Kumaş Alınır.

Bu malzemenin Bakımı çok basittir – herhangi bir yabancı maddeler bile bir iz yok sadece silin. Eğer bütün bir parça değiştirmek gerekir, ya da lastik kumaş korkunç bakacağız – Ama şiddetli don (çatlaklar) den hasar veya yangın onarılamaz hasara neden, ve yaralanma sitesini dikmek olamaz.

Su tutmayan teflon

teflon HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Paletler için yapışmaz kaplama olarak kabul Teflon, başka bir kullanımı vardır: su itici kumaş üretiminde kullanılır. Bu Teflon temel özelliklerinden biri neredeyse hiç sıvı güzelinden olmadığı kabul edilir unutulmamalıdır. Bu nedenle, teflon kumaş ve su özleyeceğim bile, sonra o temiz ve kuru olacaktır. Bu malzemenin, bu elyaflar, yabancı maddelerin ve nemin çoğundan korur (hem doğal hem sentetik), herhangi bir kumaş, sadece teflon kaplanmış elyaf yaparken de. İstenirse, biri bile rengini etkilemez gibi stil boyalı elastik böylece tedavi bez veya kumaş, öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, polimer sağlam teflon kumaşın özel özelliklerine içindeki nem bir tek damla kaçırmayacaksınız. Ve hatta gerilme çeşitleri liflerin de hasarlı olmadığından akışkanlık ve esneklik gibi Teflon bu özellikleri, kaplama son derece dayanıklı olmasını sağlar.

Kendi fiyat genellikle çok yüksek, ama bu sakız kalite ve dayanıklılık en üst düzeyde çünkü teflon sakız, son derece nadirdir. Dışarıdan tedavi kumaş dışarı durmazsa, bu yüzden su ile ıslak çalışırken sadece ayırt edilebilir.

O toksinlerin salınımına neden olur 300 derecenin üzerinde bir sıcaklığa ısıtılır durumlar dışında, teflon kumaş insanlar tamamen zararsız olduğunu akılda olmalıdır. Ve bunun için bakım, yani orijinal dokudan farklı değildir Teflon sonra pamuk ipliği uygulanır ve ise geleneksel pamuk gibi kurallar bırakılabilir. Sadece teflon kumaş kir daha kolay olacak fırçalayın. Teflon ile yün kumaş genellikle kapsamında değildir, ancak bu seçenek vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın