Şifon Kumaş Elbise Dikmek

Şifon Kumaş Elbise Dikmek

Eğer elbise forma almak zaman aklınızda bir tasarım fikri olmalıdır. Bir kroki veya referans fotoğraf size kumaş işlemek için gereken nasıl bir fikir verecektir. b0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTabii ki, siz de sadece kumaş ile oynamak ve tasarım temel olarak davranışını kullanmak, ama onlar kapalı çalışmak için bir şey olduğunda daha az deneyimli tasarımcılar daha az sinirli olacak olabilir.

Şifon Kumaş ile başlayın.

İle başlamak isteyebilirsiniz uydurma Şifon  iyi kumaş israfını önlemek için, ama dökümlü zaman kumaş farklı türleri ve ağırlıkları çok farklı davrandığını unutmayın, böylece kumaş ağırlığına yakın bir şifon ağırlığı seçin.

Sizin temel parçası oluşturmak ve elbise.

 Çoğu kumaşlar kumaşın ağırlığını desteklemek için bir tür temel parça gerektirir. Eğer çok sağlam bir kumaş ile çalışıyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz. Ana kumaş saf ise, cilt tonu veya giysi giyildiğinde vakıf kumaş görmek istemiyorsanız, ana kumaş eşleşen birine yakın bir kumaş seçmek için emin olun.

Vakıf parça elbise şeklinde takılmalıdır. (Eğer ölçümler dayalı bir korse Sloper inşa ettik, bu başlamak için mükemmel bir yerdir!) Eğer (böyle bir sevgilisi yaka veya off-the-omuz kolları gibi) eklemek istediğiniz tasarım detayları temel bir fikir varsa , vakıf parça, Adım 5 çok daha kolay hale getirecek, çünkü yansıtır emin olun.vb0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İğneleme başlayın!

Eğer alanı kapsayacak şekilde yeterli kumaş olduğundan emin olun. Daha sonra her zaman ekstra kesebilirsiniz. Drapaj genellikle bölümlerde yapılır: ön korse, sırt korse, ön etek, arka etek. Kıvrımlar en yaygın ve orada başlar bir nokta seçin. Sizin kroki veya fotoğraf bu noktada kullanışlı gelecektir.

Sabır ile birleştiğinde deneme ve hata oyunun adıdır. Kendinizi sinirli oluyor bulursanız, bir adım geri almak ve biraz yürüyün. Herhangi bir ek dikiş çizgileri veya dart işaretlemek için tebeşir kullanın.

Parça kumaş

Eğer dökümlülüğü gibiyse, (bir vakıf parça kullanılarak değilseniz veya kendisi için) vakıf parça kumaş yağlamak için bir zıt renk iplik kullanın. Eğer sürecinde herhangi kıvrımlar kaçırmayacaksınız çok yavaş gitmek. Bu, tüm zor iş sökerek olmadan işaretçilerine kaldırmak sağlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın