Şifon – Organze – İpek Kumaş

Şifon – Organze – İpek Kumaş

Organze sentetik iplik veya pamuk ve ipek bir füzyon yapılmış kumaş özel bir karma türüdür. Bu fantezi gece kıyafeti ve çiçek gelinlik yapma gibi farklı tipik kullanımları vardır. Bazen bu kumaş yaygın olan gevrek ve kırışıksız kalitesi için elbise astar için kullanılır....0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu kontrast şifon hafif yumuşak ve kırışıksız kumaş ve renklerin çeşitli mevcuttur. Şifon , ipek şifon , sentetik şifon ve parlaklık ve parıldıyor farklı düzeyde pamuk bazlı şifon kumaş gibi farklı tipleri ile yapılabilir . Temel olarak , bu karışık kumaşın doku ağırlığı , büküm bağlı ve kumaş türü temin için kullanılan ipliklerin örgüleri. Orada şifon için farklı kullanımları vardır ve bu kumaş kullanarak amacı kesinlikle başarılı olabilir , böylece satın alma için malzeme karar vermeden önce , onu kumaş kalitesi ve doku ayrıntıları bilmek akıllıca olacaktır .

Bu daha iyi bir satın alma kararı alabilir, böylece Bu iki kumaşlarıntemel özelliklerine bir göz atalım genellikle farklı sonuçlar ile hemen hemen aynı amaçlar için kullanılan ve vb kalkmak , oysa bu iki kumaş arasında bazı temel farklar vardır .

Şifon ve organze doğada şeffaf olan  bu kumaşlar fırfırlı ve saydam tip ve farklı renklerde olabilir hem de. Belki de bu iki gelinlik yapma ve parti giyer için en çok tercih kumaşlar nedenidir . Şifon kumaş oldukça doğada akan nedenle bu kumaştan elbise için bir fırfırlı bir görünüm yaratır . Aksine organze On rağmen kaliteli perdeler yaratır ama sesi sert ve bir elbise yapımında kullanılan iken yapılı bir hale getirir. Şifon çiçek baskılar rağmen organze ederken görülen tipik var ama onun görünüşte mat görünüyor.

Organze ve şifon doğada kırıştırılmadan vardır . Şifon yaygın gelin elbisesi malzeme için kullanılır iken eski gelinlik için kadınsı üst tabakasını yapmak için kullanılır . Bu kumaş genellikle yumuşak elbiseler altında kaplama için kullanılır. Eski seçenek görünümü hem de sertlik için çalışır iken Bu nedenle , işlevleri akıllı şifon sadece bir görünüm için kullanılır.

Bu kumaşların her ikisi de ipek kökenli türetilen ipek can atar ve karışım, naylon ya da polyester , ancak ipek göre şifon ve organza piyasada mevcut en iyi varyantlarıdır , şifon veya kumaşların organze tipi oluşturur. Şifon temelde yumuşak tip kumaş Oysa diğeri farklı dokular kullanılabilir.nmcHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu iki kumaş temelde gelinlik elbiseler için kullanılan rağmen bunlardan diğer popüler kullanımları vardır.  Apart eşarp , pantolon , gömlek , etek, şifon ve organze yapmaktan genellikle tasarımcı döşeme ve diğer ev dekorasyon öğeleri yapmak için kullanılır .

Bu online kumaş mağazaları bu iki varyant arasındaki karşılaştırabilirsiniz kez bu iki kumaş arasındaki dokusal farkı anlamak kolaydır . Online kumaşlar saklamak bir kumaş toptancıları danışın onların en iyi kullanımı için bu iki kumaş öngörülen kullanımları hakkında çok şey bilmek alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın