Şık Bayan Modası Moda İpuçları

Moda ipuçları gelince, bazen (kelimenin tam anlamıyla!) Herkesin ve anneleri onlar kesinlikle yemin stil tavsiyesi denenmiş ve-gibi görünüyor. Bazıları ise diğerleri … iyi, çok 06değil, yararlıdır. Elbette, bizim personel tasarımcıları, yaşam tarzı uzmanları ve: Bunu akılda tutarak, biz 101 tarzı en iyi ipuçları itlaf ettik. Bize güvenin: Bu taşlar ile, en şık yaşam için yolda iyi olacak.

 1. bu etiketi ne diyor, kaşmir iyi elle yıkanır rağmen. Kurutmak için, saniyeler içinde fazla su salan bir salata spinner kullanın.
 2. Kırmızı şarap lekeleri çıkarmak için, beyaz şarap kullanın.
 3. terzi onları çekmeden önce iki kez yeni kot yıkayın. Neden? Kot her zaman uzunluğu küçültmek Çünkü yıkandığında.
 4. , dökülme gelen tiftik tiftik veya durdurmak giysiyi katlayın ve bir zip-top çantası içine yerleştirin ve en az üç saat boyunca dondurmak için.

97 . bir kısım votka, iki parça su karışımı ile spritzing ile klasik veya tasarruf giyim kokuları çıkarın.

. 96 “nazikçe kumaş karşı askı kullanılan koruyucu köpük ovularak bir giysi beyaz bir deodorant işaretlerini kaldırın.” – tasarımcı

 1. Eğer kaplamaz, sevdiğiniz çanta bebek tozu ile işareti bir yağ lekesi olsun ve o gece bekletin edin. Sabaha, leke gitmiş olmalıdır. Biraz hala kalırsa leke tamamen bitene kadar, işlemi tekrarlayın.

05. 94 en iyi ev yöntemi köpüklü elmas tutmak için: Sıvı bulaşık deterjanı ve eski bir diş fırçası.

 1. iyi oturan günlük giysiler sırrı likra olduğunu. kendi şeklini tutmak için kot T-shirt için 95% pamuk /% 5 Lycra spandex ve en az% 2 Lycra: formüller aramak için.

92 Dolabında soldan sağa. “Her zaman karanlıkta ışık gidiyor elbiselerini düzenlemek. Göz rengi takip ve böylece organize kalmak yardımcı olacaktır “.

 1. senin kaşmir kalitesi hakkında merak ediyorsunuz? Yavaşça geri oturana olmadığını görmek için giysinin gövdesini germek. Bir düşük kaliteli kaşmir olmaz.

. 89 mağaza kot denemek için zaman yoksa, “Boyun Yöntemi deneyin: Eğer boyun çapı etrafında kot bel koyarak boyutunu belirleyebilirsiniz. Külot bel rahat boynunuzun arkasındaki uyuyorsa, o zaman kot uyacak “.

. 88 Kendinize bu bir soru sorarak% 25 dolaba azaltın:. “? Ben doğru bu ikinci alışveriş olsaydı, ben bu satın alırdım” Cevabım hayır, dışarı o giderse çok.

87 . “çamaşır makinesi içinde mayo koymak, ve her zaman kuru teslim etmeyin. Makine takım zarar verir ve elastikiyetini kaybeder. Bunun tek istisnası: Yaz veya tatil sonunda, eğer biraz nazik döngüsü iç çamaşırı yıkama torbaları içinde mayo yıkayın. Fakat birçok. “Giyer sonra –

04Daha fazla: Son derece şık İnsanlar 7 Alışkanlığı

 1. sindirim sistemi üzerinde bir numara yapmak, hangi uzak süt ve kepekli tahıllar uzak kalmak, beş gün büyük bir olaydan önce kabartmak bırakın.
 2. yararlı stil ipucu: sahte tasarımcı çanta büyük bir olsa yok , sahte elmas Çıtçıt bir çok büyük do . Sahte taşlar eğitimsiz göze nokta zor.
 3. abiye günler eğilimleri ile oynamak, böylece siluet biliyor ve her zaman en iyi bakmak için ona sadık zamanı değildir. Mükemmel bir örnek: o denizkızı elbiseler iyi görünüyor bilir ve her zaman kırmızı halı üzerinde şekil varyasyonları seçer.
 4. Bu aslında oluşturmak için yeni kırışıklıklara neden olabilir “, ütü hemen sonra bir giysiyi koymayın. Bunun yerine, beş dakika basın ayarlamak için bekletin “. -, Tasarımcı ve Marka Elçisi

. 82 en iyi yolu, bir kazak de: Bir ponza taşı kullanın.

 1. Bir anlık akşam ayakkabı için, ya da DIY bezemeler için gömlek yaka üzerine daireler üzerine klipsli küpe çekin.
 2. Eğer sertleştirilmiş balmumu üzerinde giysi parçası, katman balmumu kağıt üzerinde balmumu almak ve sonra ısınmak için üzerine bir demir çalıştırın. Eğer kağıt çekip sonra, balmumu onunla dışarı doğru gelmelidir.
 3. senin çiçeklerin ömrünü uzatmak için vazo suya votka bir çizgi dökün.

. 78 delik ve çalışır önlemek için saç spreyi: yapışkan (ucuz okuyun) ile tayt püskürtün.

Daha fazla: Sen Alt 6 Moda Alışkanlıkları

 1. ekmek bir parça kabuk kaldırmak, süet kiri temizlemek ve eski haline izin vermek için. Yavaşça bayat ekmek kenarı ile kir ve lekeleri ovun ve onlar yok olacak. De-ayaklarını sürüyerek yürümek için süet, bir silgi ya da tırnak törpüsü kullanın.
 2. Bir gelinlik ya da başka büyük olay kıyafeti Alışveriş? Uygun çamaşırları üzerinde makyaj ile mağaza Başkanı ve saçınızı bakacağız nasıl daha iyi bir fikir edinmek için yarı-bitmiş.
 3. Çift-sopa bant bir olay önce terzi alınamıyor bir tutam bir etek kısaltmak için çalışıyoruz.
 4. Eğer giysi şey dökülürse ne zaman Leke, ovmak yok. Silme ya da aslında daha örgü içine leke kökleştirmek olacaktır ovuşturarak.
 5. “Külot hatları tamam değildir! Her kadın çıplak, dikişsiz iç çamaşırı yatırım gerekir “. tasarımcı ve E! evsahibi
 6. Eğer bir elbise çalışıyor gibi hissediyorum ama yine de hem omuz kemik (tam olarak omuz dikiş, sizi vurmak hizaya nereye görmek istemiyorsanız değil senin köprücük kemiği).
 7. Bir atış yastık, bir sandalye koltuk veya bir tabure kapsayacak bunları kullanarak eski veya tasarruf kazak ve battaniye yeniden kullanın.

. 70 “bir ruj lekesi çıkarmak için saç spreyi kullanın.”

03Daha fazla: 30 Genius Ortak Ev Ürünleri için kullanır

 1. Karanlık kot favori çifti yıkama korumak için çamaşır yaparken son durulama döngüsü distile beyaz sirke 1/2 fincan ekleyin.
 2. , sıkı ayakkabı streç her ayakkabının içine su ve yer ile iki dondurucu çanta doldurmak için. O gecede dondurma edelim. Su donuyor gibi, yavaşça ayakkabılarını genişletmek gerekir.
 3. serin orijinal sanat eserleri vintage eşarp.
 4. nedeniyle yüzey aktif yüksek seviyesine, Şafak bulaşık deterjanı giyim. gres ve yağ lekeleri gidermek özellikle başarılı . 65 “Bir iltifat siluet doğru temelleri ile başlar. Asla Onlar bir kızın en iyi arkadaşı gücünü hafife 64. düğmelerini takas ve bir terzi bir şey desen veya parlak renk gibi, göz alıcı ile astar yerine sağlayarak eski ceket .
 5. alıyorum kot kısaltılmış, her zaman orijinal etek yatıştırıldı için terzi isteyin. Bu ekstra maliyet olabilir, ama buna değer.

Daha fazla:  Pahalı bir şey satın almadan önce kendinize sormanız 10 Şey

 1. çantanızda allık veya bronzlaştırıcı tatili öncesi nemli makyaj çıkarma mendilleri kusursuz gevşek tozu temizlemek olacaktır.
 2. çorap ile üzerinde kaymasını ve sıcak bir saç kurutma makinesi ile ayaklarınızı patlatma tarafından sert veya çok-rahat ayakkabı kırın.
 3. senin banyo kapı arkasında bir ayakkabı çanta asmak ve makyaj, tuvalet, fırçalar, saç bağları, vb tutmak için kullanabilirsiniz
 4. Bir vintage gövde şık bir sehpa yapar sadece, ama aynı zamanda ev ayakkabıları ve giyim nadiren giyebilirsiniz.
 5. “, deri çizme filigran kaldırmak soğuk su bir kase sirke birkaç damla ekleyin ve lekeleri artık görünür olana kadar yumuşak kıllı bir fırça ile fırçalayın lekeleri için. Kuru gecede edelim

025 7. , gıcırtılı ayakkabı durdurmak astarı çıkarmak ve onu değiştirmeden önce vazelin ya da WD-40 uygulayın.

 1. inciler gerçek olup olmadığını hafifçe dişlerin üzerine onları ovmak, belirlemek için. Sahte inciler mükemmel pürüzsüz olacak ve gerçek olanları biraz cesur ya da dokulu hissedeceksiniz.
 2. Eğer bir ceket, mont, blazer veya alışveriş olduğunuzda, omuzlarına uyum dikkat. Bir terzi, bir bir uyum konusunda kısaltılması için bel sivrilen ceket-den hemen hemen her şeyi çimdik iken o-onlar omuz değiştiremezsiniz. Dikişler için omuz kemik üstleri de mükemmel oturup emin olun.
 3. Chic kadar sıska kemer ile bel cinching bir sportif kirpi yelek.
 4. Onlar kırpılmış veya konik sürece, pantolon etekleri sadece ayakkabı üstleri otlatmak ve 1/2-inç yerden, 3/4-inç olmalıdır.
 5. Her zaman kuru-temiz mont bez giyim çanta içinde sedir askıları onları ve yeri saklamadan önce. Bu kumaş korur ve uzak güveleri tutar.
 6. Eğer küçük bir dolap varsa, aksak dolaplarına içinde ayakkabılarını tutmak asla. Bunun yerine, her zaman onları katta hizaya.
 7. Bir kış düğün veya resmi olaya gitmek? Sıska kemer veya kurdele parçası ile cinching ve bir zemin boyu etek ile eşleştirerek, bir üst olarak kolsuz kürk yelek giyen deneyin.
 8. Evde kürk bakımı için nasıl: “Bir saç fırçası ile kürk geçirin ve katma sıçrama, hacim ve parlaklık için buhar.” –
 9. “Markiz halka şekiller hatta küçük geniş ellerde, daha uzun, daha ince parmakları yanılsama yaratmak için yardımcı olur. Armut veya oval taşlar da gurur vardır “. –
 10. Onlar elastikiyetini ve desteğini kaybetmeye başlar işte o zaman gibi günlük sütyen, her 3-6 ayda bir değiştirilmesi gerekir.
 11. ​​İdeal olarak, bir kalem etek diz üstündeki sadece vurmak gerekir. Herhangi bir alt ve sizin bacak kısaltmak başlayacaktır.
 12. Pantolon biraz çok sıkı? Onları kuru hava edelim ve hala nemli iken kemer elle (ya da bir saç kurutma makinesi ile) germek.

01Daha fazla: 12 Denim İpuçları Her Kız

. 44 Bazı cilt gösterirken Hala şık görünüyorsun: Bir mini etek veya şort giyiyor iseniz, üst örtbas. En üst eksik ise, tam kapsama dipleri için gitmek.

 1. iyi uydurma, şık kış ceket gücünü hafife almayın. Sen altına pijama giymiş olabilir ve hala mükemmel bir araya bakmak gerekir.
 2. Windex herhangi bir zarar vermeden rugan üzerinde parlak parlaklık geri yükler.

. 43 , düz bir yüzey üzerinde kot Lay soldan sağa doğru ikiye katlayın: Bir profesyonel gibi kot katlayın. Yığılmış jean bacakları tut ve kemer ile kot hatlarının etek böylece yarısında onları katlayın. Yarım bir kez daha kot pantolon katlayın.

. 42 ipek yastık kılıfı güç bir efsane değil: Onlar sizin cilt ve saç üzerinde çok nazik, çok konum “, uyku kırışık” Onlar engel yapmak değil sadece.

 1. “Gümüş gibi moda takı, saklamanın en iyi yolu Ziploc çanta içinde. Bu parçalar parlaklık tutmak yardımcı olur ve kararmaya ve çizikler azaltır. ” –
 2. Eğer ütü olduğunuz giysi hassas düğmeleri vardır ya detaylandırma varsa, bir metal kaşık kase onları karşılamak ve çevresindeki kumaş basın.
 3. Eğer düzgün için umurumda değil biliyorum öğeleri satın almayın. Örneğin, biliyorsun eğer asla hassas cami veya boncuklu kazak, onu satın almayın yıkama el gidiyoruz.
 4. “Pair flört, zahmetsiz ve beklenmedik bir görünüm için erkeksi seyirci ayakkabı ile kadınsı elbiseler.” –
 5. Eğer rulo yaparken (dayağı denir) düğmeli üst düğmesini tutun, mükemmel zahmetsiz kelepçeli kovanı elde etmek.
 6. V yaka kazak ve tee uzun bir gövde yanılsaması verir.
 7. Bu sabah kendinizi biraz fazla parfüm buğulandığını? Aşırı parfüm çıkarmak için kokusuz, yağ bazlı makyaj temizleyici kullanın.
 8. çorap olmadan bazı deri ayakkabı giymek meyilli? Eğer bunları giyen bittiğinde her zaman yumuşak bir bezle şeyler. Bu nemi emer ve ayakkabı şekillerini tutmaya yardımcı.
 9. “Hoop küpe her kadının-bakılmaksızın yaş-gerektiğini sahip klasik bir tarzı vardır, ancak tipi yüzünüzde bağlıdır. Eğer ince bir yüzü varsa, büyük yuvarlak veya süslenmiş çemberler için gidin. Eğer bir yuvarlak yüze uzatılmış çember ya bırakın varsa tarzı en iyisi.
 10. çamaşır makinesi ile bunları çalıştıran olmadan koku zap için iki gün boyunca plastik bir torba içinde kot dondurun.
 11. çıplak bacaklar daha uzun görünmesi için kolay bir hüner mi arıyorsunuz? Bacaklarınızı birkaç ekstra inç uzatmak yanılsamasını verir verir cildinizin, aynı renk pompaları sahipsiniz.
 12. Bir mendil sevdiğiniz parfüm boş şişe sarın ve ince bir koku için iç çamaşırı çekmecesine içine sokmak.
 13. Her zaman zor bir durumda tutmak ve sıcak bir gün başınızın onları giymek asla Isı, sizin gözlük çerçeveleri çözgü olabilir.
 14. yıkamadan önce limon suyu ile ter lekeleri eğilimli Sprey gömlek. Doğal asit alkali ter o sarı renk bozulmasına neden olabilir ikamet erir.
 15. “Bu gevşek stilleri büyük bir büstü veya artı boyutu kadın övmek bir efsane. Sadece büstü altında kalan alan bir kadının en küçük gövde ölçümü, yani doğal bel daha yüksek vurur yapılandırılmış bir kemer ile vurgulayan bir boyutu daha küçük görünmesini sağlayacaktır.

Daha fazla: A Moda Editörün Hikayesi: Ben sadece Ucuz Jeans Satın Neden

 1. gömlek yaka sıvı makyaj kaldırmak için tıraş kremi ve bir bez kullanın.
 2. Odada en zahmetsizce şık kız gibi bakarak modern hile: Çifti şık dipleri (bir kadife maxi, deri ya da boncuklu etek, ipek pantolon) yıpranmış gri ekip-boyun kazak veya T-shirt ile.

Moda ipuçları

 1. o şüphe zaman kot aşınma ile streç beri, her zaman, küçük kot boyutunu seçin.
 2. “ısı ile ıslak ayakkabı kurumaya asla. Açık havada doğal kurumasını bekleyin. Isı deri kurur ve ayakkabının ömrü yarıya olacak. ” -Jordan Adoni, Tasarımcı, Modern Yardımcısı

. 22 kolay yolu dolap bakmak organize yapmak için: herşey-aynı renk, aynı şekli için aynı askıları satın alın.

 1. Yatmadan önce, terli egzersiz spor ayakkabı içine kabartma tozu, iki ya da üç yemek kaşığı dökün ve eşit soda dağıtmak için ayakkabı eğin. Bu, herhangi bir koku yemek ve terlemeyi emecektir.

Daha fazla: Sizin olarak her Öğe yıkayın Nasıl: 101 İpuçları

. 20 “garantili kilo kaybı için, benim A, B takip etmelerini tavsiye, C en -. Hiçbir Alkol, ekmek veya işlenmiş Filinta” – ünlü eğitmen ve fitness gurusu.

 1. plastik kuru temizleme torbaları her şeyi kat, bir bavul kırışıklıklar giysileri önlemek için.
 2. Eğer rahat sutyen bant altına iki parmak sığacak yapamıyorsanız, muhtemelen çok sıkı.
 3. anında bile en temel kıyafet dönüştürmek için takı-aksesuar-iyi eşarp, güneş gözlüğü, şapka, deyimi üzerinde Pile.

Moda ipuçları

 1. çamaşır ayarları hakkında karıştı? Bu Unutmayın: sıcak su, giyim olacak temizleyici. Sıcak su çoğu giysi, ev tekstili ve kirli beyaz giysiler için gayet iyi iken mikrop ve ağır kirleri çıkarmak için sıcak suda yıkanır. Soğuk su, genellikle narin kullanılır.
 2. Bir yapılandırılmış şapka kulakları üzerinde 1/2-inç yaklaşık 1/8 dinlenme gerekir.
 3. Bir duş sonra, saniyeler içinde banyo aynası-sis de sizin saç kurutma makinesi kullanın.

Daha fazla: 50 Street Style Stars Bilmeniz Gerekenler

 1. İyi bir ipucu dolabımı temizlik: Stilini üzerinde ve yardım gelmek hayran bir arkadaş değildir. O / o bunları atmak önce belirli öğeleri giymek için nasıl yeni bir bakış açısı sunabilir.
 2. Bu “bütçe” gelebilir ama sıcak tutkal tabancası, bir tutam hem etek, pantolon ve hatta kot inanılmaz iyi çalışıyor.
 3. çamaşır yaparken siz topladığı onca tek çorap kullanımlar için mi arıyorsunuz? Elindeki ağrı ve acı var zaman, kuru fasulye ya da pirinç bir çorap doldurmak ve 30 saniye mikrodalga pop. Işte, bir anlık (ve ücretsiz) ısıtma yastığı.
 4. Su deri yumuşatmak olacaktır. bunu kırmak için yağmurda yeni gerçek deri ceket giyin ve vücudunuzun belirli noktalarda germek ve kırışık sağlar.
 5. Kim el yıkama sütyen zaman vardır? Makine bir örgü fermuarlı çanta soğuk suyla yıkayın ve kurumaya bir askı üzerinde onları asmak.
 6. aşırı veya çizgili kendini tanner kaldırmak için bir limon kama kullanın.

. 7 Parça aydınlatma bile en ufak dolaba mümkündür: tavana içine vida, bir parça kiti satın duvardan aşağı tel çalıştırmak ve en yakın prize takın. Sadece siz değil, tüm elbiselerini daha iyi göreceksiniz, ama bir daha lüks bir dolap var gibi hissedeceksiniz.

Daha fazla: 9 Yolları

 1. Gece boyunca bölünmesini saçınızı korumak için ipek veya saten yastık yatırım. (Onlar da kaba pamuklu durumlarda daha pürüzsüz görünümlü cildinizi tutun!)
 2. Bir darbe veya satış satın alma konusunda emin değilseniz, mağaza bırakın. Eğer ertesi gün uyandığınızda hala bu konuda düşünüyorsanız, satın.
 3. Artık giymem bir payet giysi var mı? Payetler çıkarın ve çiçek bir vazo içine serpin. Muhteşem!

3.. İyi bir ayakkabıcı tam kemer kırık olsa bile, en sevdiğiniz çift yeniden oluşturabilirsiniz.

2.. çekme kenarlarına dikiş itibariyle de yukarıda ve aşağıda römorkör yavaşça, yerine geri gevşek bir iplik coax için

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın