Tempolu Koşu İle Kilo Verme

Herhangi bir egzersiz temel prensibi – vücuduna zarar vermez. Bu yükün en güvenli Çeşidi seçimi verimliliği ve sonuçları hakkında konuşabilirsiniz sonra oldu. Ama biz bu konuda 1ne sıklıkta düşünüyorsunuz? Çoğu rutin geçmiş veya hayran amatör sporcular çalışır olan kilo vermek istiyorum.

Koşu ve yürüyüş yağ kurtulmak ve kalp güçlendirmek için yardımcı olur aerobik egzersiz vardır. Ancak, bu hedefi elde edilecek yalnızca yük, yoğunluk ve egzersiz süresi tipine doğru bir seçim. Kilo kaybetmek için değil sadece, ama kendi sağlığına zarar vermeyen, egzersiz. Sırasında vücudumuzda neler olduğunu anlamak gerekir

Tempolu Koşu ve yürüyüş

2Doktorlar hep, dolayısıyla kalp riskini azaltarak, değil “oturup” ve mümkün olduğunca uzun süre. Ve yoğun yürüyüş sırasında ve ılımlı değişiklikler oksijen ve kan biyokimyasal bileşimi koşu gibi hareket kalmak vücudunuzun belli bir yük vererek tavsiye. Buna ek olarak, fiziksel aktivite – bu metabolizmanın güçlü bir uyarıcı, hem de uykusuzluk ve baş ağrısı için en iyi tedavi olduğunu. O yürüyüş ve koşu artış dayanıklılık ve vücudun performansını, ama en önemli -zamedlyayut yaşlanma sürecini kanıtlanmıştır.

Yani? Daha hızlı kilo vermeye yardımcı olur

Cevabı, daha fazla güç tüketimi verilir bariz -Ne egzersiz sert ve vücut için zordur. Bu nedenle, bir çalışma yürüme çok daha hızlı kilo verir.

3Bu bilgiler aşağıdaki verileri sonuçlandı araştırma, tarafından onaylandıktan: 1 saat koşu kişi% 50 yağ yakar hangi yaklaşık 600 kalori, tüketir. Tempolu yürüyüş 1 saat 400 kalori yakar ve% 65 zhira.Kak çok önemli değildir yağ ve kalori tüketimini yanan farkı görebilirsiniz. Ancak, çalışan insan vücudunun kayıp kilo sayısını etkileyecektir sıvı çıkışı, çok daha hangi nedeniyle, yoğun terleme teşvik.

Aşırı fiziksel aktivite türleri de halat ve step aerobik atlama bazı oyun spor (futbol, ​​basketbol), vardır. Bu spor sadece genç, kesinlikle sağlıklı insanları uygulanabilir.

4Herkes çalışan kalp ve solunum sistemi üzerinde çok güçlü bir stres verdiğini bilir, ama herkes önemli zarar bizim eklemleri almak için olduğunu bilir. Tüm tehlike kalp çarpıntısı ve nefes darlığı bir kişiyi durdurmak ve onu bir mola yapmak, ancak eklemler herhangi bir belirti vermez, ama daha az acı olmasıdır. .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın