Su Geçirmez Giysi

Su geçirmez giysi alan su püskürtmek için yardımcı yüzey bir tür ile muamele edilir giysi herhangi bir türüdür. su gecirmez ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSu geçirmez kumaş farklı giysi  bu da çok daha kolay daha uzun süre için nemli bir ortamda rahat kalmasını kolaylaştırır kumaş oluşturan liflerin boyunca suyun penetrasyonunu yavaşlatmak için su geçirmez giysilerin yardımcı olur. Birçok farklı türde giyim basit tüm hava ceketler avcılık giyim kadar, suya dayanıklı olacak şekilde muamele edilir.

Su geçirmez. Birçok tür giyim nem püskürtmek için doğal bir yeteneği var suni elyaftan yararlanabilirler. İki mükemmel örnekleridir naylon ve neopren kumaş alan. Bu malzemelerin hem de kış ceket dış kabuk gibi kamp malzemeleri gibi diğer dış öğeleri oluştururken kullanım için idealdir. Poliüretan kaplama çeşit ile tedavi edildiklerinde, onlar astar ya da ceket başka bölümüne herhangi bir zarar vermeden, oldukça uzun bir süre için sürekli yağmur sırasında iyi tutun edebiliyoruz. Ceket  ile birlikte, su geçirmez giysiler , aynı zamanda daha resmi enkarnasyonlar geliyor.

    Elbise üzerinde aşınma için ideal olan tüm hava mont,giyim, genellikle su geçirmez lifler ve muhtemelen pamuk kumaş alanlar gibi bazı doğal liflerin bir karışımı ile inşa edilmiştir.fiberglass-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu tür palto kumaşı  genellikle onları ofise veya farklı sosyal etkinlikler için takım elbise ya da iş kıyafetleri giymek insanlar için fikir verme, buzağı ortasında kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tür kürkleri sık sık, hafif dokunma biraz yumuşak ve kolay temizlenebilir olması için tasarlandı. Çoğu tasarımlar kolaylıkla temizlenebilir kuru olabilir, ayrıca nokta temiz nemli bir bezle temizlenebilir bazı vardır. Su geçirmez Diğer türlü giyim kumaş spor faaliyetleri çeşitli katılan iken giymek için yapılır. Kayak ceket ve kayak giyim diğer türleri genellikle, giysinin içine suyun nüfuz yavaşlatmak için tedavi edilir kumaş karışımları kullanılarak yapılır. Avcılık ceket ve pantolon oyunun çeşitli türleri için bekletiliyor geçirdiği uzun saatler boyunca nemi uzak tutmak için tedavi malzeme ile, aynı zamanda iyi örneklerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın