Süet Kumaş Parça Süet Alan

Süet Kumaş

Süet kumaş deri döşeme, eldiven, ceket ve çanta dahil olmak üzere ürünlerin bir dizi kullanılır. Ayrıca ayakkabılar için kullanılan, süet ayakkabı, muhtemelen Bonding-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizen iyi bilinen marka domuz derisinden yapılmış  olduğunu. Süet ayakkabılar da ince yünlü kumaş ve inek derisinden yapılmış olabilir.

Süet ayakkabı, bir bez bir yüzeye sahip olduğundan, çok kolay. Çizikleri temizlemek için zor olabilir, bu nedenle onlara adım insanların ve evcil hayvanların tutmak en iyisidir. Ama çizilmiş veya, süet noktada kirli almak için gidiyor değil ve temizlenmesi gerekir.

Süet Temiz tutulması

Deri üretilir, genellikle süet için kullanılan iç yüzeyi daha sert ve daha dayanıklıdır kullanılan alır derinin en dış tabaka, en. Süet daha esnek ve tam tahıl deri daha esnek, ama takan bir bedel öder. Süet hızlı kirli alır ve temizlenmesi daha zordur. Ayrıca kolayca lekeleri; hatta su lekeleri o kadar süet ayakkabılar ve ceketler derece nemli iklimlerde için uygun değildir. Su aynı zamanda zarar deri, daha az esnek, daha koyu yaparak yağları kaldırarak deri zayıflaması ve bakmak yapmak. ..2.0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizSüet  veya leke geçirmez, ama mümkün boyama ve hasarlara karşı garantisi yok olabilir.

Eğer bir sağanak batırılmış bir süet yazı almalısınız kağıt veya bez havlu ile mümkün olduğu gibi, sen giysiye kadar su leke gerektiğini, daha sonra oda sıcaklığında basitçe makale kurumaya bırakın. Hızlı kurutma ısı uygulamayın. Emici kağıt ile sayfalar ıslak ayakkabılar onlar kuru gibi onların şekil tutun ki. Süet şapka ile aynı aslında, ıslak alır şapka her türlü için, bu kuruma iken onu koymak için bir tahta formu başınızın boyutu olması iyi.

Herhangi bir tür süet deri ayakkabı ve giysiler temizlemek için çok iyi yolu, bir kuru temizlemeciye onları almaktır. Bu tabii ki, zamanla pahalı alabilirsiniz, ama böylece giysiler yerine olacaktır. Evde küçük temizlik işleri yaparak maliyetlerini azaltabilir. Parça süet alan,spot süet alanlar,parti süet alanlar,süet kumaş özellikleri,süet kumaş fiyatları,süet kumaş temizliği,süet ithal kumaş,kanvas kumaş,döşemelik kumaş,kadife kumaş,pamuk kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın