Havlu Kumaş

Havlu Kumaş

Havlu yumuşaklığı ve yüksek emiciliği ünlüdür havlı kumaşın bir türüdür. Genellikle havlu ve bornoz için kullanılır ve atletik warmups ve diğer aksesuarları için kullanılabilir. Birçok mağaza havlu kumaş yapılmış öğeleri taşır, ve özel havlu, bornoz ve diğer nesneleri yapmak amacıyla bahçesinde bu kumaş satın almak da mümkündür. 321HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBirçok dikiş tedarikçiler havlu kumaş taşımak ve aynı zamanda üreticilerin online veya doğrudan sipariş edilebilir.

Bu kumaş yoluyla üretilebilir dokuma , dokuma, ticari olarak üretilen havlu kumaş için ortak olmak üzere, ya da örgü. Her iki durumda da, kumaş, kumaşın bir veya her iki yüzüne de bir yumuşak, kalın hav oluşturması, kesilmemiş döngüler ile karakterizedir. İlmekler daha fazla yüzey alanı mevcut yaparak kumaşın emiciliğini arttırmak ve daha fazla iplik malzemesi yapmak için gerekli olduğu gibi aynı zamanda, kumaşın daha yoğun hale eğilimindedir.

Son derece emici ve çalışmak kolay olduğundan pamuk, havlu kumaş için tercih edilen bir malzemedir. Bu, emicilik için dizayn edilmiş suni elyaflar ile birlikte, bambu veya keten kullanmak da mümkündür. Yumuşaklık seviyesi, kullanılan lif tarafından belirlenecektir, ve renk kolayca boyalar ile ayarlanabilir. Havlu da baskı veya renkli iplik kullanarak desenli olabilir, ve dekoratif de işlemeli olabilir.

Endüstriyel, havlu kumaş bir armürlü yapılır tezgahında , ipliklerin gerginlik daha fazla kontrol sağlayan özel bir dokuma tezgahı. 63HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİnsanlar da örgü ya da el yapımı havlu kumaş zaman yapmak için alıcı olmasına rağmen, farklı teknikler kullanılarak, elle örgü olabilir. Imalat sanayi yöntemleri bu özel kumaş yaygın popülerlik elde etmek için başladığı zaman etrafında 1800’lerin beri kullanımda olmuştur.

Havlu kumaş ile büyük sorunlardan biri haline döngüler şey yakalanmış ve dışarı gözyaşı, onlar kumaş ince ve yapısal kararsız olmasına neden olan, onlarla döngüler bir bütün çizgi gözyaşı olabilir. Düzgün umursamadım değilse kumaş aynı zamanda yırtık uçları ile dağınık olabilir. Döngüler de bazı yerleri ve mükemmel peluş yılında kumaş sert veya bayat yapılmış olabilir düzensiz aşınma, tabidir. Kumaşı iyi durumda kalmasını sağlamak için kendi etiketlerinde bakım yönergeleri takip ediyor gibi onlar, sürekli ağır kullanımı iyi bir fikir olduğunu görmüyorum düzenli böylece havlu kumaş ürünleri döner.

havlu kumaş üreticileri,havlu kumaşlar,havlu kumaş imalatı,havlu bornoz,interlok kumaş,havlu kumaş imalatçıları,havlu kumaş özellikleri,havlu kumaş firmaları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın