Tafta Kumaş Özellikleri

Tafta Kumaş Özellikleri

Tafta öncelikle ipek liflerinden yapılmış olmasına rağmen, sentetik lifler dahil karışımlarında kullanılabilir. Bu pürüzsüz tekstil -isim ” ipek bez ” anlamına gelen ” taftah ” kelime kaynaklanan HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.0–bez sağ tarafındaki parlak parlaklık tarafından kolayca tanımlanabilir. Antika faille hareli pigment ve doku – düz örgü tafta üretmek için kullanılır olmasına rağmen bu kumaş da ayrı ayrı sınıflandırarak ayrılmıştır. Antik tafta – duppioni ipek veya sentetik elyaftan – tekstil iki renk kullanılarak üretilir yanardöner bir etkisi vardır. Hareli tafta dalgalı bir görünüme sahip ve suni ipek veya ipek yapılmış ise faille tafta onun çapraz kaburga etkisi ile tanınabilir.

Tafta Elbise

Genellikle elbise astarları için kullanılan çok yönlü tafta , aynı zamanda çok şık kokteyl , balo , düğün ve diğer resmi elbiseler tercih kumaştır . Tafta orta elbise ağırlıkları ışıltılı kadar , birçok ağırlıkları geliyor . Gibi sırt büyük ya da yan yay yanı sıra birden fazla katmanda olarak tafta elbise ayrıntıları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-çünkü tekstil pürüzsüz henüz sert doku çöken kalmadan kendi şeklini korumak . İpek tafta önemli örtü olmasına rağmen , straples elbiseler genellikle korse etrafında vücudu korur . Eğer uzağa gece dans ya da bir kokteyl partide karışarak olsun, bir taraklı şekil veya balon etek ile tafta elbise bütün gece uzun taze görünecektir.

Tafta – Bu kumaş geleneksel nedime elbiseler yapılmış bir malzeme olarak düşünülmektedir. Tafta çok sert yapar çok sıkı dokunmuş kumaş , ancak lifler için çok düzgün , yani düz. Bu insanlar gerçekten sevgi ya da ve ya kumaş hamle olarak ( gürültü yapar ) bir canlılık vardır . Geleneksel olarak, tafta ipekten yapılmış ancak  aynı zamanda bir naylon harmanından ya da rayon gibi daha işlenmiş kumaşlar ile yapılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın