Takım Elbise Kumaşı

Takım Elbise Kumaşı

Yünün kalitesi lif inceliği, uzunluğu, ölçek yapı, renk ve temizliğine bağlıdır. En yünler uzun bir parça (5 inç için en az 2) içinde, çap (10-20 mikrometre) oldukça ince ve elyaflarıntakim elbise  ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizkendileri kusur arınmış aranan.

Erkek takım elbise kumaşı çoğunluğu yün bir paket uzun Güçlü lifleri ayıran ve iplik içine iplik önce aynı yönde hepsini tarak belirli bir üretim süreci belirtmektedir yün, yün, yapılacaktır.

Vadeli ham yün devreye giriyor burada da; çoğu kez yün geri kazanılır ve bu da maliyeti daha düşük olsa da, aynı zamanda yün yapısına hasar ihtimalini artırır. Çiğ  yün daha önce kullanılan olmamıştı söyleyerek sektörün yoludur.

Takım elbise kumaşı kullanılan yünlerin inceliği genellikle sayısı başlangıçta 560 sayısını temsil “Super 120” vb aksine bir “90” yününden yapılan elbise sunan bir mağaza görebilirsiniz böyle bir dizi ile kategorize edilir – bahçesinde bir spinner saf yün bir pound üretmek olabilir biriktirir, fakat herhangi bir resmi düzenleme yoktur,TAKİM ELBİSE KUMAŞI . HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve bu sayılar en iyi bir kılavuz bir şey haline gelmiştir.

Genel olarak konuşursak, daha yüksek numaralı gider, üretilen bez olacak hafif ve ince – Süper 100’ler lüks, yumuşak doku (önek “Süper” daha içine kenar ise 80s, gayet iyi yünler ve ince, sağlam giysi yapmak otomatik olarak) büyük ölçüde yararsız terminoloji yapım, üç haneli bir incelik ile herhangi bir yün uygulanır.

Yün ağırlığı

Yün ağırlık diğer sık ​​kullanılan bir ölçümdür ve sayı her zaman malzemenin tek bir yarda ağırlığına değinmektedir. 10 ve 12 oz arasında (veya bulunduğunuz yere bağlı olarak, üç sezon için rahat olabilir, ama olmayabilir genellikle ılıman iklimlerde ilkbahar ile sonbaharda gelen giyilebilir kabul edilir olabilir) geleneksel “üç sezon” yün genellikle ağırlıkları., Ağır olan, gibi ağır 18 kadar oz ağırlığında kış hazır yünler.

takım elbise kumaşı nereden alınır,takım elbise kumaşı nasıl olmalı,klasik takım elbise,takım elbise diktirirken

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın