Tekstil

Tekstil

Dayanıklılık, mukavemet, sızıntı önleme, giyim rahatlığı ve eklem estetik gördüğü bir şekilde birbirine kumaşların birleştirilmesi için kullanılan yöntemlerin anlaşılması başarılı ise, yapısal olarak güvenli bir kumaş ürünlerin üretimi için çok önemlidir.nmcHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tekstil Birleştirme:  İlkeleri ve uygulamaları verimli kumaşlar katılmak için kullanılan temel teori ve yöntemleri bir yetkili kılavuz olduğunu. Part bir dikiş teknolojinin net bir bakış sağlar. Dikiş, dikiş ve dikili tekstil ile ilgili sorunların mekaniği dikiş makineleri mekanizmaları ve akıllı dikiş sistemleri ile birlikte tartışılmıştır. Bölüm iki kaplama ve tekstil laminasyon bağlanma gereksinimleri bir inceleme ile birlikte, ilke, yöntem ve uygulamalar da dahil olmak üzere, tekstil yapıştırma keşfetmeye devam ediyor.

Kaynak teknolojileri bölümü üç odak noktası vardır. jHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizLazer kumaş ve dikiş özellikleri ve kaynak ya da bağlanmış dikişlerinin performans olarak ısı ile birleştirme, ultrasonik kaynak ve dielektrik tekstil, kaplıdır. Son olarak, bu tür giyilebilir elektronik bileşenleri ve teknik tekstil katılmadan olmayan demir gömlek ve araba koltuğu örtüleri dikiş, ve dokunmamış malzemeler dahil olmak üzere endüstriyel ve tıbbi ürünler dahil birleştirme tekniklerinin olarak tekstil katılma parçası dört yorum uygulamalar. seçkin editörleri ile ve Uzman katılımcılar uluslararası ekip, tekstil Katılma tekstil ürün üreticileri, tasarımcılar ve teknoloji, fiber bilim adamları, tekstil mühendisleri ve bu alanda çalışan akademisyenler için önemli bir referans eseridir.

Kumaş ve katılma gereksinimleri Türleri. Bölüm 1 dikiş teknolojisi: dikiş mekaniği, tekstil dikiş, dikiş makineleri mekanizmaları; Sorunları dikişi ile ilgili; dikilir dikiş kalitesi ve performansı, konfeksiyon otomasyon ve robot için akıllı dikiş sistemleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın