Koltuk Döşemelik Kumaş

Koltuk Döşemelik Kumaş

Deri doğal ve sentetik sürümleri hem de kullanılabilir. Koltuk döşemelik kumaş başka bir türüdür. Hakiki doğal deri kanepeler ve sandalyeler kapak için kullanılan en dayanıklı Routem......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yanı sıra şık malzemelerden biri olarak kabul edilir. Bu çocukların ve evcil hayvanların aşınmaya dayanmak eğilimi, artı silin kolaydır. Kanepe ve koltuk döşeme bu tip bir dezavantajı fiyatıdır; kaliteli deri pahalı olma eğilimindedir. Gibi sentetik deriler vinil hala oldukça zor olan ve doğal deri daha ucuzdur, ancak bölünmüş veya zamanla çatlayabilir.

Bazı durumlarda, doğal ve sentetik malzemeler koltuk döşemelik kumaş oluşturmak için birlikte harmanlanır. Örneğin, doğal sıcaklık ve yün rustik güzelliği genellikle sentetik, sert giyiyor ile karıştırılır naylon döşemelik kumaş tokluk eklemek için. Tuval buna gayrı, neredeyse endüstriyel veya ticari, cazibeye sahip bir doğal sert, ağır kumaş. Kesim kadife döşeme için kullanılan bir başka doğal bir kumaştır. Bu dayanıklı olarak kabul edilir, yumuşak, kısmen kaldırılmış veya heykel tüm üzerinde desen tasarıma sahiptir, ama bazı insanlar çağdaş daha daha eski moda görünümlü düşünebilirsiniz.

Mikrofiber kadife ve biraz benzer olabilir polyesterden yapılmış bir sentetik kumaş süet dokusu içinde. Unde......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu nedeniyle yumuşaklık ve düşük bakım özelliklerine popüler oldu sentetik döşemelik kumaş oldukça yeni bir türü bulunuyor. Mikrofiber döşemelik kumaşlar orta uzun giyen ve temizlenmesi kolay, fiyatlı olma eğilimindedir. Bu mikrofiber bir dezavantajı oldukça hızlı tozlu olma eğiliminde olduğunu gibi, olsa da genellikle vakumlu gerekebilir.

Döşemelik koltuk kumaş çoğu türleri desen ve renk aralığında satılmaktadır. Mikrofiber ve deri döşeme malzemeleri, çoğunlukla katı, nötr tonları, Kadife, tuval ve yün karışımı mevcut olma eğilimindedirler kumaşlar genellikle soluk tonları mücevher tonları arasında değişen büyük bir renk seçim var. Sandalye ve kaplama malzemelerinin kanepede Bu tür aynı zamanda klasik çizgiler modern, serbest form tasarımları değişir baskılar halinde satılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın