Tensel Kumaş – Tencel Kumaş

Tensel Kumaş –  Tencel  Kumaş

Tencel  Kumaş. Bir tür için kayıtlı ticari adıdır liyosel , yapılan bir biyolojik olarak çözülebilir malzemeden kağıt hamuru selüloz.POLY_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu marka altında satılan kumaş özellikle Lenzing AG tarafından üretilmiştir. Bu malzeme 1990’ların sonlarında popülerlik büyümeye başladı ve artık çeşitli şekillerde kullanılır. Malzemenin tam karakteristikleri işleme nasıl bağlı olsa da, uzun ömürlü ve yumuşak olma eğilimindedir. Genellikle çevre dostu olduğu söyleniyor, tamamen biyolojik ve sürekli hasat için yönetilen ağaçlardan yapılır.

Bu dokular çeşitli olması için manipüle edilebilir çünkü bu malzeme, çok yönlüdür. Erken Tensel kumaş giysileri sık sık karşılaştırılmıştır rayon görünüm ve hissediyorum, ama şimdi bir ipeksi, şeftali deri veya moleskin his gibi dokular çeşitli yapılır. Gibi diğer elyaf ile Karışımları yün , pamuk ya da keten dokular çeşitli üretebilir. Bu kumaştan yapılan giysiler genellikle asmak , iyi kırışıklık karşı, ve oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, kumaş hassas cilde sahip olanlar için iyi yapabilir, çok nefes ve nem fitil olduğunu.

Bu malzeme ile yapılmış en giysiler makinede yıkanabilir. Soğuk su ile yıkanır, onlar ilk yıkama ile biraz küçültmek, ama sonra gelecek yıkar çekmez. Bez de hızlı bir şekilde kurur, bu yüzden damla-kurutma makinesi kullanarak bir alternatiftir. Varsa diğer kumaşlar bir giysi kullanılan bu Tensel kendisi yok olsa bile, kuru temizleme gerekebilir. Tensel kumaş üreticisi,tensel kumaş firmaları,tensel kumaş fiyati,ucuz tensel kumaş,parça tensel kumaş alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın