Vinil Döşemelik Kumaş

Vinil Döşemelik Kumaş

Vinil döşeme kumaş mobilya olarak eski parçaları geri geldiğinde kumaş iyi bir seçim olabilir. Dayanıklı ve temizlenmesi nispeten kolay, bu tür kumaş sık sık uygun fiyatlı ve döşeme için idealdir, renkler ve dokular çeşitli gelir.365AHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Aynı zamanda, kumaşın kendisinin hissi ve girdap ve gözyaşı tamir zorluğu dahil olmak üzere ilişkili birkaç potansiyel sakıncaları vardır.

Vinil ile gitmeyi büyük avantajlarından biri, döşemelik kumaş malzeme temiz tutulması ne kadar kolay olduğunu. Tipik olarak, malzeme yüzeyinden dökülen ve diğer kiri temizlemek için temizlik maddelerinin belirli türde gerektirir deri farklı olarak, yaygın ev çok geniş bir ürün yelpazesi vinil ile kullanılabilir. Tipik olarak, sürece temizlik maddesi malzeme kurumaya neden olur ve çatlar maddeler içermediği gibi, parmak boyaları dökülen gıda her şeyi kaldırmak için başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Dayanıklılık vinil bir başka önemli avantajı nedir. Malzeme deri gibi dayanıklı olmasa da, bu yıl bir dizi üzerinde günlük kullanım büyük olacaktır. Diğer malzemelere göre de nispeten ucuz ve uzun ömrü ve düşük maliyet kombinasyonu eski mobilya parçaları geri yüklemek istiyorum ama sıkı bir bütçe sadık gereken kişiler için idealdir.

il_fullxHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGörünüş ayrıca vinil döşemelik kumaş bir şeydir. Temel renkler ve doğal deri tabaklama benzer dokular ile birlikte, vinil geleneksel çağdaş mobilya stilleri için her şey için idealdir çeşitli renk ve tahıl dokular geliyor. Bu sadece ilgili herhangi bir dekor ile güzel uyum için vinil ile kaplanır parçalar, doğru renk parça için seçilen koşuluyla izin verir.

Vinil döşemelik kumaş bir dizi avantaj sağlarken, bazı potansiyel yükümlülükler de vardır. Vinil Bazı markalar kalitesiz ve kurtarılan parçasının genel görünümünü ucuzlatmak olacaktır. Buna ek olarak, düşük kaliteli ziyade daha esnek deri yerine plastik sert bir parçasının üzerinde oturan izlenimi verebilir. Kumaşın derecesine bağlı olarak, malzeme rip olabilir veya daha kolay bir gözyaşı, ve yama veya benzeri onarım için iyi bir aday değildir. Bu sakıncaları çok daha yüksek bir kaliteye sahip olan malzeme seçimi ile en aza indirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın