Tente Kumaşı

Tente kumaşı

Yazın o sıcak güneşin altında nasıl da gölge bir yer ararız, hele de kapalı mekânlarda.tente kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Topraktan geldiğimizi düşünürsek hepimizin toprağa olan tutkusunu açıklayabiliriz. Her yerde her mekân da bir açıklık bulup gökyüzü manzara toprak görmek isteriz. Denizimizde varsa değmeyin keyfimize. İçeceklerimiz, yiyeceklerimizi de aldık mı yanımıza bizden iyisi yoktur. Ama birkaç faktör var ki öylece oturup bir manzaraya bakamayız. Nedir bunlar derseniz ilk olarak güneşi örnek olarak gösterebilirim.
Güneşin zararlı uv ışınları yaydığını hepimiz biliyoruz. Ve bu zararlı ışınların nelere yol açacağını da görüyoruz. Bir diğeri olarak yağmur, dolu gibi hava koşullarından da kurtulup o ıslak toprak kokusu içimize çekmek isteriz. O harika anları ıslanmadan ya da güneşten korunarak çıkarmak isteriz. Peki, bunlardan korunmak için ne yapmalıyız?

Sanırım şimdiye kadar anlamışsınızdır. Tente kumaş üzerinde yoğunlaştığımı… Tenteler; ısı ve ışığın etkilerine karşı güçlendirilmiş, dayanıklı kumaş su ve güneşe ışınlarına karşı mevsimsel olarak koruma sağlar. Genellikle bahçelerimizde, havuzumuzda ve cafe tarzı mekânlar ile sıklıkla görebiliriz.cadır kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tente kumaş satın alırken dikkatli olmamız gereken bazı hususlar var. Tente seçiminde modelden ziyade yapımında kullanılan hareket pistonlarına daha çok dikkat etmemiz gerekiyor. Makasları pistonlu olan tenteler daha sessiz kullanılır ve daha uzun ömürlüdür. Ayrıca eğer sensörlü tentelerden almak isterseniz yağmur, rüzgâr ve güneşten zarar görmesini engellemiş olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın