Tığ İşi Bebek Pantolon Modeli

Bahar renkleri Sıcak Kış: örme bebek pantolon

1örmeTam Şubat – İşte yine kalın, ıslak gevreği kar yağışı, aynı zamanda “Kış Çocukları” ve dans oğul aksi takdirde çok değildir. Yine de, biraz fantezi bahar tonları var. Laleler ve taşımak zorunda değil, ama neden olmasın yün çiçek renkleri mı? Benim lila ve yeşil yaprak tonları o kadar çok sevdim, ancak biraz zaman var güzel iplik, onun bahis uzun bir süre bekleyen, bir takas anlaşması almak için.

Şimdi bizim küçük kız için bir bebek pantolon oldu. Emekleme için uygun, çabuk yakında tekrar dışarı yeşil olur biraz söz ve kapalı ve sıcak çekti – Şubat hassas.

örmeTalimatlar: Gökkuşağı Özel Örme masal pantolon. Oldukça güçlü modifiye kılavuzu bizde: 7 aylık ve yaklaşık 70 cm boyunda, benim kız, ben Gr ilmek numarası var. 92 yaralı ve yaklaşık 24 cm bacak uzunluğu seçildi. Pantolon bez bebek bezi uyum sağlamak amacıyla, ben de büyük bir varyant kalmıştır  ve peş 5 azalma mermi örme var.

örme2Buna ek olarak, benim antlaşma sadece o kız iyi görünüyordu kadar yüksek o kadar örülür. Ve ben her ilgili üçüncü kez birkaç santimetre 2 mm 2,5 mm birlikte iki ters örgü dikiş örme ve iğne boyutuna göre değişti. Yani elastik hiçbir dikiş vardı. Bir dahaki sefere ben de daha hassas ve işe satırlar daha fazla kısa popo olacaktır. Bu kesinlikle gerekli değil tek kullanımlık çocuk bezi içinde ama. İğneler: 2.5 mm ve 2 mm. Çift iğne ve dairesel iğne 60 cm işaret etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın