Dantel Yelek Modeli

Çoğu zaman,  ajur büyü için itici  yaprak, çiçek ve don vardır. Dantel – somutlaşan zarafet ve kadınlık ile eşanlamlı.

2 Dantel örgü Tarihçesi hiç yüz yıl vardır. İlk dantel kumaş dar bir şerit başka bir şey sivri dişleri ve kolalı yaka çerçeve, bir çok durumda, geometrik süsleme kullanıldı. Varlıklı vatandaşların ve aristokratlar gardırop o  manşet altından dışarı atmayı korse yaka elbise çizgiyi tamamlayacak ve daha narin ipek mendiller gibi davrandı.

Bugün, “yeni kadınlık” nin moda trendleri gelişine ile dantel elbiseler, bluzlar, etekler ve pantolonlar sezonun bir isabet vardır.;

Beyaz  , siyah-cisim dantel ekleri ile gömlek ve deri detayları kollu ekler eşleşecek.

1Dantel üst gömlek ve şık ceket iki. Bu, ofis gardırobu için iyi bir ek görüntü biraz daha sıkı, yumuşak ve yapacaktır.

Ben sık sık izin ne eşiğinde, yarı resmi tarzı tercih günlük yaşamda (iş yerinde neredeyse sürekli çünkü ve benim için, neredeyse iş aynıdır). Ben iş için uygun şekiller ve desenler birleştirmek onun içinde bir “yaratıcı temsilcisi” olarak, benim için görüntü, gerekli tanımlanmış, ancak renkler, dokular ve yaratıcı tarzı için daha uygun baskılar.

3Yani bir dantel akşam varyantı olarak değil, aynı zamanda her gün için bir seçenek olarak değil, sadece kendisi için öğrenmek zorunda. Tabii ki, bu bir sıkı kıyafet ile resmi olayları ziyaret uygun değil, ama bir gün-gece görünüm olarak çalışan yarı-resmi etkinlikler, iş toplantıları için kabul edilebilir, bir bakışta yayın tarzı ve arzusu benim alışılmadık yaklaşımı yansıtmaktadır ben iş tarafında olsa, moda sektöründe çalışmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın